Настольная лампа ColorWay CW-DL04FCB-W
Видео 1Фото 8 |
ColorWay CW-DL04FCB-W |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог ColorWay 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели ColorWay.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить ColorWay CW-DL04FCB-W
Все цены 24 →ColorWay Flexible & Clip (CW-DL04FCB-W) | 389 грн. |
Настільна лампа ColorWay Flexible & Clip з вбудованим акумулятором White ( | 479 грн. |
Настільна лампа LED ColorWay CW-DL04FCB-W White | 549 грн. |
Настільна лампа ColorWay LED Flexible & Clip with built-in accumulator 500 | 549 грн. |
ColorWay Настільна лампа Flexible&Clip 1.5 Вт 5500-6000 K White (CW-DL | 499 грн. |
eще 19 предложений
Лампу придбали взимку, коли виключали світло. Допомагла. Єдиний мінус - зарядка не типу юсб, все інше супер. Кнопка сенсорна, "шия" лампи гнучка і при цьому міцна, кріплення "прищіпка" дуже зручне, при цьому як лампа на столі теж стоїть добре, бо є на підставці прорезинені накладки. Є 3 режими яскравості. На максимальному працює десь 3-4 години, на мінімальному 8-9 годин дизайн, сенсорна кнопка, яскраве світло зарядка не юсб Ерік: пользуюсь ColorWay CW-DL04FCB-W несколько месяцев |
Добавить отзыв
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →