Держатель / подставка ColorWay Metallic Gravity Holder-2 (CW-CHG02-BK)
ColorWay Metallic Gravity Holder-2 |
Цвет | | Назначение | автомобильный | Крепление держателя | на решетку воздуховода | Крепление гаджета | гравитационная фиксация | Материал корпуса | металл | Официальный сайт | colorway.com | Дата добавления на E-Katalog | июль 2022 | Маркировка производителя | CW-CHG02-BK
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог ColorWay 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели ColorWay.
|
| Универсальный автодержатель ColorWay Metallic Gravity Holder-2 Black (CW-CУниверсальный автодержатель ColorWay Metallic Gravity Holder-2 Black (CW-CHG02-BK) Comtrading.uaС нами 4 года (Киев) Пожаловаться | | 283 грн. | | |
|
| Універсальний автотримач ColorWay Metallic Gravity Holder-2 Black (CW-CHG0 | | 297 грн. | | |
|
| ColorWay Універсальний автотримач ColorWay Metallic Gravity Holder-2 Black+ 14 грн бонус, дефлектор Itbox.uaС нами 6 лет (Киев) Пожаловаться | | 297 грн. | | |
|
| ColorWay Metallic Gravity Holder-2 Black (CW-CHG02-BK) CW-CHG02-BKдефлектор Kvshop.com.uaС нами 2 года (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | | 297 грн. | | |
|
| СolorWay Metallic Gravity Holder-2 Black (CW-CHG02-BK) CW-CHG02-BKЗайвий раз не відриватися по час поїздки, звільнити руки при використанні мобільного та інших пристроїв водіям, а часто і пас... ещеажирам допоможе якісний утримувач. Виробник ColorWay пропонує сучасну модель Metallic Gravity Holder-2 для телефона.Стабільне втримання найрізноманітніших гаджетівНадійно утримувати телефон допомагає розсувний механізм. Отже, виключається будь-яка можливість падіння підключеного аксесуара. Місце встановлення ColorWay Metallic Gravity Holder-2 в салоні автомобіля — вентиляційна решітка, для цього передбачено затискач. Така конструкція забезпечує чимало переваг:зручне розташування пристрою під рукою;надійність кріплення — навіть при їзді по поганій трасі або несподіваних маневрах гаджет не вислизне з тримача;широкий набір сумісних пристроїв — якщо ви поміняєте телефон на нову модель, вам не доведеться купувати новий автотримач.ДизайнАвтотримач ColorWay Metallic Gravity Holder-2 вдало поєднує не тільки високу функціональність, а й сучасний дизайн. конструкція девайса монолітна, на шарнірі, а висока якість матеріалів гарантує великий період експлуатації. Кут обороту дозволяє без праці повернути екран телефону в необхідному положенні. Mta.uaС нами 6 лет (Киев) Гарантия: 12 мес. от производителя Пожаловаться | | 199 грн. | | |
Динамика цен на ColorWay Metallic Gravity Holder-2
- Минимальная
- Средняя
- Максимальная