Матрац Come-for Regeneration R3 120x200
![]() |
Come-for Regeneration R3 120x200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Come-for 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Come-for.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості

Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Купити Come-for Regeneration R3 120x200
| 19 234 грн. |
Модификації Come-for Regeneration R3 120x200
| Ціни на Come-for Regeneration R3 120x200 |
|---|---|---|---|---|
| Come-for Regeneration R3 80x190 | від 12 670 грн. | 4 пропозиції | ||
| Come-for Regeneration R3 80x200 | від 13 106 грн. | 4 пропозиції | ||
| Come-for Regeneration R3 90x190 | від 14 131 грн. | 3 пропозиції | ||
| Come-for Regeneration R3 90x200 | від 14 691 грн. | 4 пропозиції | ||
| Come-for Regeneration R3 120x190 | від 18 601 грн. | 4 пропозиції | ||
| Come-for Regeneration R3 120x200 | від 19 234 грн. | 4 пропозиції | ||
| Come-for Regeneration R3 140x190 | від 21 499 грн. | 4 пропозиції | ||
| Come-for Regeneration R3 140x200 | від 22 210 грн. | 4 пропозиції | ||
| Come-for Regeneration R3 160x190 | від 24 398 грн. | 4 пропозиції | ||
| Come-for Regeneration R3 160x200 | від 25 324 грн. | 5 пропозицій | ||
| Come-for Regeneration R3 180x190 | від 27 422 грн. | 4 пропозиції | ||
| Come-for Regeneration R3 180x200 | від 28 353 грн. | 4 пропозиції | ||
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →