Акустична система Dali Sonik 5
![]() |
Dali Sonik 5 |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dali Sonik 5
Усі ціни 20 →Акустика DALI Sonik 5 Black Ash | 52 580 грн. | ![]() |
DALI Sonik 5 Black Ash | 52 580 грн. | ![]() |
Dali DALI Sonik 5 White | 52 580 грн. | ![]() |
| 50 190 грн. | ![]() |
Акустичні колонки DALI Sonik 5 Natural Oak | 31 430 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →