Каталог   /   Авто та мото   /   Автозвук і електроніка   /   Автоакустика   /   Decker

Автоакустика Decker DS-132

Фото - Автоакустика Decker DS-132
Decker DS-132
Область застосування
автомобільна
Тип
коаксіальна
Типорозмір
5.25" (13 см)
Кількість смуг
2
Номінальна потужність
50 Вт
Максимальна потужність
100 Вт
Частотний діапазон
80 – 20000 Гц
Імпеданс
4 Ом
Чутливість
86 дБ
Дата додавання на E-Katalog
червень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Decker 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Decker.

Купити Decker DS-132

Усі ціни 12 →

Коаксіальна акустична система Decker DS-132 5”

Коаксіальна 2-смугова акустична система Ø130 мм Decker DS 132 5” Характеристики динаміків Decker DS132 5” діапазон частот... ще, що відтворюються: 80-20 000 Гц; Чутливість: 86 дБ/Вт/м; Опір: 4 Ом; Максимальна потужність: 100 Вт; НЧ дифузор: Injection Cone; ВЧ дифузор: п’єзо 20 мм; Діаметр котушки 25 мм Вага магніту – 365,5 г. Гриль та дроти в комплекті. Функціональні можливості Типорозмір: 5″ (13 см) Тип: Коаксіальна Кількість смуг: 2 Опір, Ом: 4 Номінальна потужність, Вт: 15-40 Захисна мережа в комплекті: Так Максимальна потужність, Вт: 80-125 Комплектація Динаміки – 2 шт. Мережа – 2 шт. Провід підключення
Dinastiya.com.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 142 грн.

Автоакустика Decker DS-132 НФ-00001473

Коаксіальна 2-х смугова автомобільна акустична система Діаметр:Ø130 мм Максимальна потужність: 100 Вт Максимальний діапазон ч... щеастот: 80-20 000 Гц Чутливість: 86 дБ/Вт/м Опір : 4 Ом НЧ дифузор: Injection Cone ВЧ дифузор: п'єзо 20 мм Діаметр котушки: 25 мм Вага магніта - 365,5 гр. Гріль та дроти у комплекті
Vipstore.com.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 228 грн.

Автоакустика Decker DS-132 (90818)

Маркетплейс: Rozetka.ua  VIAN Electronics З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 269 грн.

Автоакустика (Decker) діам.13 коло (DS-132) (125W) DS-132

Маркетплейс: Rozetka.ua  NS GROUP З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 644 грн.

Коаксіальна акустична система Decker DS-132 5”

Маркетплейс: Rozetka.ua  Авто Той З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 229 грн.
ще 7 пропозицій

Динаміка цін на Decker DS-132