Каталог   /   Авто та мото   /   Автозвук і електроніка   /   Автоакустика   /   Decker

Автоакустика Decker DS-162

Фото - Автоакустика Decker DS-162
Decker DS-162
Область застосування
автомобільна
Тип
коаксіальна
Типорозмір
6.5" (16.5 см)
Кількість смуг
2
Номінальна потужність
60 Вт
Максимальна потужність
120 Вт
Частотний діапазон
70 – 20000 Гц
Імпеданс
4 Ом
Чутливість
88 дБ
Дата додавання на E-Katalog
червень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Decker 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Decker.

Купити Decker DS-162

Усі ціни 11 →

Коаксіальна акустична система Decker DS-162 6.5”

Коаксіальна 2-смугова автомобільна акустична система Ø165 мм Decker DS 162 6.5” Характеристики динаміків Decker DS162 6.5”... щеДіапазон частот, що відтворюються: 70-20 000 Гц; Чутливість: 88 дБ/Вт/м; Опір: 4 Ом; Максимальна потужність: 120 Вт; НЧ дифузор: Injection Cone; ВЧ-дифузор: PEI 20 мм; Діаметр котушки 25 мм Вага магніту – 368,5 г. Гриль та дроти в комплекті. Функціональні можливості Типорозмір: 6″ – 6.5″ (16-17 см) Тип : Коаксіальна Кількість смуг: 2 Опір, Ом: 4 Номінальна потужність, Вт: 45-75 Захисна сітка в комплекті: Так Максимальна потужність, Вт: 80-125 Комплектація Динаміки – 2 шт. Сітка – 2 шт.
Dinastiya.com.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 259 грн.

Автоакустика Decker DS-162 НФ-00001474

Коаксіальна 2-х смугова автомобільна акустична система Діаметр:Ø165 мм Максимальна потужність: 120 Вт Максимальний діапазон ч... щеастот: 70-20 000 Гц Чутливість: 88 дБ/Вт/м Опір : 4Ом НЧ дифузор: Injection Cone ВЧ дифузор: PEI 20 мм Діаметр котушки: 25 мм Вага магніта - 368,5 г. Гріль та дроти у комплекті
Vipstore.com.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 373 грн.

Автоакустика Decker DS-162 (90819)

Маркетплейс: Rozetka.ua  VIAN Electronics З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 399 грн.

Динаміки в машину Decker DS-162

Маркетплейс: Rozetka.ua  Такий як треба З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 575 грн.

Коаксіальна акустична система Decker DS-162 6.5”

Маркетплейс: Rozetka.ua  Авто Той З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 346 грн.
ще 6 пропозицій

Динаміка цін на Decker DS-162