Блок живлення Deepcool Aurora DP-BZ-DA700N
Відео 12Фото 7
Очікується у продажу
в списокмої списки
Deepcool Aurora DP-BZ-DA700N
Основне
Потужність700 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
КПД85 %
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора140 мм
Тип підшипникаковзання
Сертифікат80+ Bronze
Стандарт ATX 12В v.2.31
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8 (4+4) pin
SATA6 шт
MOLEX3 шт
PCIe 8pin (6+2)4 шт
Floppy
Система кабелівне модульна
Довжина кабелів
MB450 мм
CPU550 мм
SATA350 мм
MOLEX350 мм
PCIe450 мм
Максимальні струм і потужність
+3.3V22 А
+5V18 А
+12V154 А
-12V0.3 А
+5Vsb2.5 А
Потужність +12V648 Вт
Потужність +3.3V +5V130 Вт
Потужність -12V3.6 Вт
Потужність +5Vsb12.5 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
Гарантія виробника5 років
Габарити (ВхШхГ)86x150x160 мм
Дата додавання на E-Katalogвересень 2014
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deepcool 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deepcool.
    Огляд моделі на основі відгуків користувачів
    Переваги
    Мінуси
    4
    вибрав би якісніше та дорожче : /
    30 вересня 2021
    оптимальний продукт за власний кошт
    через 2 роки експлуатації почав тріщати кулер
    Владкористуюся Deepcool DP-BZ-DA700N більше року
    Збираєш тихий пк і насолоджуєшся писком блоку.
    24 лютого 2019
    Провід в обплетення і не виглядають як гей веселка електрика.
    700w.
    Неприємний шум кулера.
    Короткі дроти.
    Краще розглянути іншого виробника, переплативши, але отримавши БП у рази краще.
    1. Провід в обплетенні
    2. Сам собою кулер тихий.
    1. Великі питання до реальності цих 700 Вт.