Смеситель Devit Linea 150W1246B
Devit Linea 150W1246B |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Devit 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Devit.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Devit Linea 150W1246B
Все цены 11 →Змішувач для умивальника Devit Linea 150W1246B чорний матовий | 6 859 грн. |
Змішувач для умивальника із високим виливом DEVIT Linea чорний латунь 150W | 6 999 грн. |
Змішувач для раковини Devit LINEA чорний матовий (150W1246B) 150W1246B | 6 999 грн. |
Смеситель для раковины Devit Linea 150W1246B 200278 | 6 859 грн. |
Змішувач для умивальника Devit Linea (150W1246B) | 6 859 грн. |
eще 6 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →