Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Dunlop

Зимова шина Dunlop Winter 225/40 R19 93W

Фото - Шини Dunlop Winter 225/40 R19 93W
Фото 4
Виберіть розмір шин
Dunlop Winter 225/40 R19 93W
225/40 R19
93
W
Сезон
зимова
Тип
легкова / SUV
Ширина
225 мм
Профіль
40 %
Посадковий діаметр
19 "
Індекс навантаження
93
Індекс швидкості
W
Спрямованість
спрямований
Симетричність
симетрична
Офіційний сайт
dunlop.eu
Дата додавання на E-Katalog
серпень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dunlop 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dunlop.

Купити Dunlop Winter 225/40 R19 93W

Dunlop Winter 225/40 R19 93W

Бренд - Dunlop;Сезон - Зимові;Тип авто - Легковий;Індекс навантаження - 93;Ширина - 225;Профіль - 40;Діаметр - 19;Індекс швидкості - W;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
11 317 грн.

Dunlop Dunlop Winter 225/40 R19 93W XL

Mashyna.in.uaЗ нами 6 років
(Рава-Руська)
Поскаржитись
10 160 грн.

Dunlop Winter 225/40 R19 93W XL FP 720633

Dunlop Winter 225/40 R19 93W XL FP
Metrader.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
10 133 грн.

Dunlop Winter (225/40R19 93W)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
10 422 грн.

Зимова шина Dunlop Winter 225/40 R19 93W

Маркетплейс: Rozetka.ua  GMA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
11 770 грн.

Динаміка цін на Dunlop Winter 225/40 R19 93W

Модификації Dunlop Winter 225/40 R19 93W

Ціни на Dunlop Winter 225/40 R19 93W
Dunlop Winter 225/40 R19 93W від 10 133 грн.5 пропозицій