Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Домкрати   /   Elegant

Домкрат Elegant 350 009

Фото - Домкрат Elegant 350 009
Elegant 350 009
Тип
підкатний
Механізм підйому
гідравлічний
Макс. навантаження
3 т
Мін. висота підхоплення
135 мм
Макс. висота підйому
495 мм
Дата додавання на E-Katalog
грудень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elegant 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elegant.

Купити Elegant 350 009

Домкрат гідравлічний підкатний Elegant 3т 135/495мм (EL 350 009)

Маркетплейс: Rozetka.ua  4MyAvto З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
6 200 грн.

Домкрат гідравлічний підкатний 3т 135-495мм картон 28кг EL 350 009

Маркетплейс: Rozetka.ua  Такий як треба З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
8 010 грн.

Домкрат підкатний гідравлічний 3 т 135/495мм Hercules Elegant Maxi EL 350 009

Маркетплейс: Rozetka.ua  SPK З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
6 237 грн.

Динаміка цін на Elegant 350 009