Каталог   /   Аудиотехника   /   Наушники   /   Epos
Наушники

Epos PC 8 USB (1000432)

Фото - Наушники Epos PC 8 USB
Видео 7Фото 9
Epos PC 8 USB
2022 год
Цвет
Подключение и конструкция
Назначениеофисные
Конструкциянакладные, открытые
Тип подключенияпроводные
ПодключениеUSB-A
Штекерпрямой
Подвод кабелядвусторонний
Длина кабеля2 м
Тип кабелякруглый
Характеристики
Импеданс32 Ом
Частотный диапазон42 – 17000 Гц
Чувствительность95 дБ
Тип излучателейдинамические
Характеристики микрофона
Микрофонна дужке
Частотный диапазон90 – 15000 Гц
Чувствительность-40 дБ
Шумоподавление микрофонаENC
Отключение микрофона
Функции и возможности
Регулировка громкости
Общее
Вес84 г
Официальный сайтeposaudio.com
Дата добавления на E-Katalogмарт 2022
Маркировка производителя
1000432

Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Epos 2026 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Epos.
Какие характеристики должны быть у хороших наушников?Гайд по ключевым характеристикам наушников

Купить Epos PC 8 USB

Все цены 79 →

Гарнітура EPOS PC 8 USB (1000432)

Інтернет-телефонія, ігри, музика – все це можливо з бінарною гарнітурою PC 8 USB з інтегрованою звуковою картою EPOS, о... ещебладнаною...
Portativ.uaС нами более 10-ти лет
(Киев)
Пожаловаться
1 789 грн.

Sennheiser Накладні навушники Sennheiser EPOS PC 8 USB Black (1000432)

MTA.uaС нами 8 лет
(Киев)
Гарантия: 24 мес.
Пожаловаться
1 649 грн.

Гарнітура EPOS/Sennheiser PC 8 USB 1000432

Гарнітура EPOS/Sennheiser PC 8 USB / EPOS / Дротові / Гарнітура / Накладні / Відкриті / USB Type A / 42-17000 Hz / 32 Ohm / 2... еще4міс. / 00-00046124
Artline.uaС нами 5 лет
(Киев)
Гарантия: 24 мес. от производителя
Пожаловаться
1 602 грн.

Гарнітура On-Ear Epos PC 8 CHAT USB (1000432) 1000432

Інтернет-телефонія, ігри, музика – все це можливо з бінарною гарнітурою PC 8 USB з інтегрованою звуковою картою EPOS, обладна... ещеною регулятором гучності та функцією відключення мікрофона. Переваги: Чудовий звук і надійність за доступною ціною Мікрофон із системою пасивного шумоподавлення (Passive noise-canceling) гарантує чудову розбірливість мови Просте підключення до ПК за принципом USB plug-and-play Якісний звук від Sennheiser для прослуховування музики, перегляду кінофільмів, комп'ютерних ігор та інтернет-телефонії Легка та комфортна – можна використовувати гарнітуру протягом тривалого часу Просте керування гучністю та відключенням мікрофона
Moyo.uaС нами более 10-ти лет
(Киев)
Гарантия: от производителя
Пожаловаться
1 499 грн.

Накладні навушники Sennheiser EPOS PC 8 USB Black (1000432)

Нові можливостіІнтернет-телефонія, ігри, музика – все це можливо з бінарною гарнітурою PC 8 USB з інтегрованою звуковою карто... ещею EPOS, обладнаною регулятором гучності та функцією відключення мікрофона.Чудова розбірливість мовиМікрофон із системою пасивного шумоподавлення (Passive noise-canceling) гарантує чудову розбірливість мови.Принцип plug-and-playПросте підключення до ПК за принципом USB-plug-and-play.ЗвучанняЯкісний звук від Sennheiser для прослуховування музики, перегляду фільмів, комп'ютерних ігор та інтернет-телефонії.Комфорт – найголовнішеЛегка та комфортна – можна використовувати гарнітуру протягом тривалого часу.
Soho.com.uaС нами 1 год
(Киев)
Пожаловаться
1 689 грн.
eще 20 предложений

Динамика цен на Epos PC 8 USB

• Минимальная
• Средняя
• Максимальная
Для операторів колл-цетрів, відео спілкування
23 декабря 2023
Непоганий мікрофон, звук теж, навіть музику можна послухати, правда звукоізоляції ніякої, тож її будуть слухати всі оточуючі також. Конструкція не віглядає міцно і дріт дуже тоненький. На голові середнього розміру сидять не впевнено.
Загалом якщо використовувати по призначенню то піде. Для інших задач не дуже.
Норм звук
Норм мікро
Хлипкі, думаю довго не живуть
Звукоізоляції 0
пользуюсь Epos PC 8 USB несколько месяцев
Добавить отзыв
Видеообзоры