Каталог   /   Аудіотехніка   /   Навушники   /   Epos
Навушники

Epos GSP 600

Фото - Навушники Epos GSP 600
Відео 24Фото 10
Epos GSP 600
Колір
Підключення та конструкція
Призначенняігрові
Конструкціянакладні, закриті
повнорозмірні Over-Ear
Тип підключеннядротові
Підключенняmini-Jack (3.5 мм)
mini-Jack (2 x 3.5 мм)
Штекерпрямий
Підведення кабелюодносторонній
Довжина кабелю2.5 м
Тип кабелюкруглий
Характеристики
Імпеданс28 Ом
Частотний діапазон10 – 30000 Гц
Чутливість112 дБ
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонна дужці
Частотний діапазон10 – 18000 Гц
Чутливість-47 дБ
Функції та можливості
Регулювання гучності
Інше
Вага397 г
Комплектаціядодатковий кабель
Офіційний сайтeposaudio.com
Дата додавання на E-Katalogлипень 2021
Маркування виробника
1000244

840064400459

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Epos 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Epos.
Які характеристики повинні мати гарні навушники?Гайд за ключовими характеристиками навушників

Купити Epos GSP 600

Усі ціни 21 →

Epos Накладні навушники Epos GSP 600 Black 1000244

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
5 999 грн.

Накладні навушники Epos GSP 600 Black 1000244

Безкомпромісна точність та ігровий реалізмНакладні навушники Sennheiser GSP 600 — це професійна геймерська гарнітура, створен... щеа для тих, хто не згоден на компроміси в якості звуку. Завдяки розширеному частотному діапазону від 15 до 26000 Гц, пристрій забезпечує неймовірну деталізацію: від найглибших басів до кришталево чистих високих частот. Закрите акустичне оформлення та масивні
Soho.com.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись
6 579 грн.

Навушники з мікрофоном EPOS GSP 600 1000244

Luxmedia.com.uaЗ нами 4 роки
(Луцьк)
Поскаржитись
4 899 грн.

Навушники Sennheiser Gsp 600 3.5mm (1000244)

Тип конструкції: накладні / Тип пристрою: комп'ютерна гарнітура / Тип кріплення: оголовние / Діапазон частот (Гц): 15 - 26000... ще/ Чутливість (дБ): 113 / Опір навушників (Ом): 19 / Тип підключення: дротове / Призначення: геймерские / Тип випромінювача: динамічний
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
5 582 грн.

Навушники Sennheiser Gsp 600 3.5mm (1000244)

Тип конструкції: накладні / Тип пристрою: комп'ютерна гарнітура / Тип кріплення: оголовние / Діапазон частот (Гц): 15 - 26000... ще/ Чутливість (дБ): 113 / Опір навушників (Ом): 19 / Тип підключення: дротове / Призначення: геймерские / Тип випромінювача: динамічний
ЦифраЗ нами 9 років
(Київ)
Поскаржитись
5 533 грн.
ще 16 пропозицій

Динаміка цін на Epos GSP 600

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди