Оперативна пам'ять Exceleram SO-DIMM DDR3 1x8GB E30212S
![]() |
Exceleram E30212S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Exceleram 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Exceleram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Exceleram SO-DIMM DDR3 1x8GB E30212S
Усі ціни 27 →Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR3L 8GB 1600 MHz eXceleram (E30212S) E30212S | 1 845 грн. |
| 1 845 грн. | ![]() |
Пам'ять SODIMM DDR3L 8 Гб 1600 МГц CL 11 Exceleram (E30212S) | 1 839 грн. |
eXceleram E30212S | 1 856 грн. | ![]() |
| 1 845 грн. | ![]() |
ще 20 пропозицій
Модификації Exceleram SO-DIMM DDR3 1x8GB
| Ціни на Exceleram SO-DIMM DDR3 1x8GB |
|---|---|---|---|---|
| Exceleram SO-DIMM DDR3 1x8GB E30804S | від 952 грн. | 28 пропозицій | ||
| Exceleram SO-DIMM DDR3 1x8GB E30214S | від 999 грн. | 6 пропозицій | ||
| Exceleram SO-DIMM DDR3 1x8GB E30148A | від 952 грн. | 26 пропозицій | ||
| Exceleram SO-DIMM DDR3 1x8GB E30212S | від 1 803 грн. | 28 пропозицій | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →