Аккумулятор для мотоцикла Exide Start-Stop AGM AGM EK131
Видео 22 | от 1 959 до 3 267 грн. Сравнить цены 9 →Назначение:мотоцикл Ёмкость:13 Ач Напряжение:12 В Пусковой ток:200 А |
Модификации Exide Start-Stop AGM 15
Характеристики
Exide AGM EK131 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Exide 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Exide.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Где купить Exide Start-Stop AGM AGM EK131
Сортировать
Exide Agm 6CT-13 Евро (EK131) | 2 503 грн. |
Акумулятор автомобільний EXIDE START STOP AUXILIARY 13Ah (+/-) (200CCA) (E | 1 959 грн. |
EXIDE Акумулятор автомобільний EXIDE START STOP AUXILIARY 13Ah (+/-) (200C | 1 959 грн. |
EXIDE EK131 | 2 314 грн. |
Акумулятор мото auxiliary 13ач 200а "+" ліворуч EXIDE, EK131 | 2 584 грн. |
Аккумулятор EXIDE AGM-13Ah/EN 200/150x90x145 (ДхШхВ) EXIDE EXI EK131 | 3 267 грн. |
Автомобільний акумулятор EXIDE START STOP AUXILIARY 13Ah (+/-) (200CCA) (E | 2 664 грн. |
Акумулятор допоміжний EXIDE Start-Stop Auxiliary EK131 L+ 13Ah 200А (En) | 2 900 грн. |
Акумулятор автомобільний EXIDE START STOP AUXILIARY 13Ah (+/-) (200CCA) (E | 2 509 грн. |
Закрыть
чітко підійшов замість рідного аккумулятора за розмірами, кріпленням і розташуванням клемм працює як старт-стоп, так і всі інші функції, пов'язані з аккумулятором, як з оригінальним, для цього не потрібно нічого в автомобілі після заміни аккумулятора налаштовувати. Тримає напругу без проблем, заряджається - все як має бути. Ціна на момент купівлі була найкраща серед А-брендів, гарантія і якість виконання, та й попередній досвід з цією фірмою хороші. треба дивитись на ціни, якщо аналогічний варта або бош будуть дешевші - можна брати їх, якість плюс-мінус однакова. Bohdan Prykhodchenko: пользуюсь Exide Start-Stop AGM более года |
Добавить отзыв
Видеообзоры
Рекомендуем