Автоаккумулятор Exide Start-Stop AGM AGM EK620
Видео 22 | от 5 267 до 6 339 грн. Сравнить цены 5 →Назначение:авто Ёмкость:62 Ач Напряжение:12 В Пусковой ток:680 А |
Модификации Exide Start-Stop AGM 15
Характеристики
Exide AGM EK620 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Exide 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Exide.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Где купить Exide Start-Stop AGM AGM EK620
Сортировать
Автомобільний акумулятор Exide 62Ah-12v AGM, R+, EN680 (52371370476) (EK62 | 5 695 грн. |
EXIDE EK620 | 5 267 грн. |
Автомобільний акумулятор Exide Start-Stop AGM 62Ah Ев (-/+) (680EN) (д242* | 5 676 грн. |
Акумулятор автомобільний 62ач 680а "+" праворуч EXIDE, EK620 | 6 339 грн. |
Акумулятор автомобільний EXIDE START-STOP AGM 62Ah Ев (-/+) (EK620) | 5 791 грн. |
Закрыть
чітко підійшов замість рідного аккумулятора за розмірами, кріпленням і розташуванням клемм працює як старт-стоп, так і всі інші функції, пов'язані з аккумулятором, як з оригінальним, для цього не потрібно нічого в автомобілі після заміни аккумулятора налаштовувати. Тримає напругу без проблем, заряджається - все як має бути. Ціна на момент купівлі була найкраща серед А-брендів, гарантія і якість виконання, та й попередній досвід з цією фірмою хороші. треба дивитись на ціни, якщо аналогічний варта або бош будуть дешевші - можна брати їх, якість плюс-мінус однакова. Bohdan Prykhodchenko: пользуюсь Exide Start-Stop AGM более года |
Добавить отзыв
Видеообзоры
Рекомендуем