Каталог   /   Дитячі товари й іграшки   /   Годування і гігієна   /   Пляшечки й поїлки   /   Fissman

Пляшечка для годування Fissman 6869

Фото - Пляшечки (поїлки) Fissman 6869
Фото 3
Fissman 6869
Тип
пляшечка
Об'єм
120 мл
Вік
для новонароджених
Форма
класична
Матеріал
пластик
Додатково
мірна шкала
Матеріал соски
силікон
Швидкість потоку
повільна
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2019
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.

Купити Fissman 6869

Усі ціни 21 →

Пляшечки для годування Fissman салатовий 120 мл (6869)

MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
110 грн.

Бутылочка для кормления Fissman 120 мл салатовая 6869

Fissman-ua.comЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
100 грн.

Пляшечка дитяча для годування Fissman Babies "Зайчик" 120мл

Маркетплейс: Rozetka.ua  СпецШланг З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
182 грн.

Пляшечки для годування Fissman фіолетовий 120 мл (6870)

MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись

Пляшечки для годування Fissman жовтий 120 мл (6871)

MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
ще 16 пропозицій

Динаміка цін на Fissman 6869