Каталог   /   Дитячі товари й іграшки   /   Годування і гігієна   /   Пляшечки й поїлки   /   Fissman

Пляшечка для годування Fissman 6882

Фото - Пляшечки (поїлки) Fissman 6882
Fissman 6882
Тип
пляшечка
Об'єм
300 мл
Вік
для новонароджених
Форма
анатомічна
Матеріал
пластик
Додатково
мірна шкала
Матеріал соски
силікон
Швидкість потоку
повільна
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2019
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.

Купити Fissman 6882

Усі ціни 8 →

Бутылочка для кормления Fissman 300 мл салатовая 6882

Fissman-ua.comЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
136 грн.

Пляшечки для годування Fissman салатовий 300 мл (6882)

MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
150 грн.

Пляшка дитяча для годування Fissman Babies Ослик на галявині 300мл (FN-6882)

Маркетплейс: Rozetka.ua  ONEBE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
203 грн.

Бутылочка для кормления Fissman 300 мл фиолетовая 6883

Fissman-ua.comЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Пляшечки для годування Fissman фіолетовий 300 мл (6883)

MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
ще 3 пропозиції

Динаміка цін на Fissman 6882