Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Обладнання і верстати   /   Талі й лебідки   /   Forte

Лебідка Forte FPA 1000 (37690)

Фото - Таль / лебідка Forte FPA 1000
Відео 3Фото 5
Forte FPA 1000
400 кг500 кг
Тип пристрою
лебідка електрична
Тяговий механізм
тросовий
Вантажопідйомність
500 кг
Вантажопідйомність з блоком
990 кг
Висота підйому
12 м
Висота підйому з блоком
6 м
Швидкість роботи
8 м/хв
Швидкість роботи з блоком
4 м/хв
Довжина троса / ланцюга
12 м
Діаметр троса / ланки ланцюга
5.6 мм
Напруга живлення
230 В
Споживана потужність
1600 Вт
Комплектація
провідний пульт ДК
трос сталевий
блок
Вага
32 кг
Дата додавання на E-Katalog
листопад 2016
Маркування виробника
37690

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forte 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forte.

Купити Forte FPA 1000

Тельфер FORTE FPA 1000 (37690) 37690

Офіційний партнер Forte
FOXTROT.UA
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
13 549 грн.

Лебідка Forte FPA 1000 (1600Вт) (37690)

Тип - електрична, Вантажопідйомність - 990 кг, Напруга живлення - 230 В, Двигун - 2.17 л.с., Потужність двигуна - 1600 Вт, пр... щеовідний, металевий, Довжина троса - 12 м, 32 кг
Q-techno.com.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від магазину
Поскаржитись
17 614 грн.

Лебідка Forte FPA 1000 (1600Вт) (37690) 37690

Тип - електрична, Вантажопідйомність - 990 кг, Напруга живлення - 230 В, Двигун - 2.17 л.с., Потужність двигуна - 1600 Вт, пр... щеовідний, металевий, Довжина троса - 12 м, 32 кг
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
16 648 грн.

Лебідка Forte FPA 1000 (1600Вт) (37690) 37690

+ 359 балів ITbox, Тип - електрична, Вантажопідйомність - 990 кг, Напруга живлення - 230 В, Двигун - 2.17 л.с., Потужність дв... щеигуна - 1600 Вт, провідний, металевий, Довжина троса - 12 м, 32 кг
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Лебідка Forte FPA 1000 (1600Вт) (37690)

Маркетплейс: Rozetka.ua  BeBest З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
19 036 грн.

Динаміка цін на Forte FPA 1000

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Forte FPA 1000

Ціни на Forte FPA 1000
Forte FPA 800 від 10 560 грн.1 пропозиція
Forte FPA 1000 від 13 549 грн.5 пропозицій
Відеоогляди