Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   Корпуси   /   FSP

Корпус FSP M580 чорний (M580-BA)

Фото - Корпус FSP M580 чорний
Фото 5
FSP M580 чорний
білий чорний
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":3 шт.
Лицьова панель:USB A 2 шт., USB C 1 шт.
Всі характеристики
Характеристики M580 Black
Колір
Призначенняігровий
Форм-факторMidi Tower
Варіанти установкивертикальна
Тип материнської платиATX
Розташування плативертикальне
Зворотне підключення материнської плати
Двокамерний корпус
Форм-фактор БЖATX (звичайний)
Корпус
Габарити (ВхШхГ)398x285x460 мм
Довжина БЖ, до240 мм
Довжина відеокарти, до445 мм
Висота кулера, до160 мм
Вага7.5 кг
Матеріалсталь
Товщина бокових стінок0.7 мм
Прогумовані ніжки
Тип підсвіткивентилятор з підсвічуванням
Колір підсвічуванняARGB
Синхронізація підсвіткиmulti compatibility
Бічна панельзнімна
Внутрішня частина
Блок живлення
Розташування БЖнижнє
Внутрішніх відсіків 3,5"2 шт
Внутрішніх відсіків 2,5"3 шт. / 2 замість 1x3,5" /
Отворів під слоти розширення7 шт
Охолодження й обдув
Встановлених вентиляторів4 шт
120мм
Місць для вентиляторів ззаду1x120мм
Місць для вентиляторів збоку2x140мм / 3x120мм /
Місць для вентиляторів зверху2x140мм / 3x120мм /
Місць для вентиляторів знизу3x120мм
Місць для вентиляторів9
Пиловий фільтрзверху та знизу
Комплектний хаб
Підтримка СРО
Система рідинного охолодження
Розмір СРО зверху360мм
Розмір СРО знизу360мм
Місць для СРО2
Роз'єми і функції
Розташуваннязверху корпусу
USB-A 5Gbps2 шт.
USB-C 10Gbps1 шт.
Аудіо (мікрофон/навушники)
Додатково
Передня панельскляна
Вікно на боковій панелізагартоване скло
Додатковоприхована протяжка дротів
вікно установки СО для процесора
Офіційний сайтfsplifestyle.com
Дата додавання на E-Katalogлипень 2025
Маркування виробника
M580-BA

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FSP 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FSP.

Купити FSP M580 чорний

FSP M580 Black (M580-BP) M580-BP

Luckylink.kiev.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
5 832 грн.

Корпус FSP M580 Black (M580-BP) M580 Black (M580-BP)

Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
6 319 грн.

Корпус для ПК FSP M580 Black

Сучасний простір для будь-яких апгрейдівЯкщо ви мрієте зібрати потужний ПК, FSP M580 Black відкриває перед вами максимум можл... щеивостей для апгрейдів. Завдяки підтримці відеокарт довжиною до 445 мм та процесорних кулерів до 160 мм не виникне жодних обмежень при складанні системи для ігор чи роботи з графікою. Сім слотів розширення дають змогу адмініструвати навіть кілька відеокарт або
Soho.com.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись
6 119 грн.

Корпус FSP M580 Black (M580-BP) (UA)

Smartmag.biz.uaЗ нами 7 років
(Львів)
Поскаржитись
6 177 грн.

Корпус FSP M580 Black (M580-BP)

Корпус FSP M580 Black (M580-BP) — середньорозмірне рішення із панорамним загартованим склом і заводським ARGB-підсвічуванням,... щещо підкреслює внутрішню компоновку і дозволяє демонструвати компоненти під 270°; підтримує материнські плати ATX, mATX і Mini-ITX, довгі відеокарти до 445 мм і повітряні кулери висотою до 160 мм, а також монтаж радіаторів водяного охолодження до 360 мм зверху чи знизу; сталева
Redprice.saleЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
6 339 грн.

Динаміка цін на FSP M580 чорний

Модификації FSP M580

Ціни на FSP M580
FSP M580 білийвід 5 924 грн.4 пропозиції
FSP M580 чорнийвід 5 832 грн.5 пропозицій