Мультитул Ganzo G303-S
![]() |
Ganzo G303-S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж

Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Купити Ganzo G303-S
Усі ціни 19 →Мультитул Ganzo G303 | 1 150 грн. | ![]() |
Мультитул Ganzo G303 з чохлом Molle та бітами, 21 функція | 1 080 грн. |
Мультитул Multi Tool Ganzo G303 | 1 180 грн. | ![]() |
Мультитул Ganzo G303 з чохлом Molle та бітами, 21 функція G303-c | 1 270 грн. |
| 1 180 грн. | ![]() |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →