Каталог   /   Дім і ремонт   /   Сантехніка   /   Ванна й душова   /   Душові системи   /   Gappo

Душова система Gappo G7117-6

Фото - Душова система Gappo G7117-6
Фото 10
Gappo G7117-6
Колір
Типдушова система
Встановленнявбудована
Верхній душ (тропічний)
Розміри300 мм
Налаштувань струменю1 шт.
Формаквадратна
Ручний душ (душова лійка)
Налаштувань струменя3 шт.
Перемикання кнопкою налаштувань
Довжина шланга150 см
Змішувач
Тип змішувачаодноважільний (джойстик)
Виливкласичний
Поворотний вилив
Довжина виливу111 мм
Глибина струменя169 мм
Диверторповоротом виливу + важільний
Комплектація
Комплектаціяручний душ (душова лійка)
верхній душ (тропічний)
змішувач
вилив
душовий шланг
кріплення ручного душу
настінний кронштейн
Довжина кронштейна389 мм
Кріплення ручного душунастінний монтаж
Інше
Матеріаллатунь / з АБС-пластиком /
Покриття корпусачорний
Країна походження брендуКитай
Гарантія виробника5 років
Дата додавання на E-Katalogберезень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gappo 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gappo.

Купити Gappo G7117-6

Усі ціни 22 →

Душова система прихованого монтажу GAPPO чорний матовий G7117-6

Santechshara.uaЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
13 427 грн.

Душова система прихованого монтажу GAPPO із верхнім душем з виливом латунь чорна G7117-6

Drop.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись
11 200 грн.

Душова cистема Gappo G7117-6, 3 функції, чорний

Душова cистема Gappo G7117-6, 3 функції, чорний рекомендуємо вам вибрати та замовити від виробника Gappo у магазині техніки д... щеля опалення Teploradost Наші менеджери допоможуть Вам чудові компоненти залиште заявку у формі або наберіть за номером телефону (050) 741-51-55. Також, дивись душові системи від найкращих брендів - тільки у нас. Якщо у вас залишилися будь-які питання за цим товаром Душова cистема Gappo G7117-6, 3 функції, чорний уточніть необхідну інформацію у нас. Сайт Teploradost виконує доставку клієнтам у регіонах: Київ, Київ, Івано-Франківськ та у будь-який куточок України.
Teploradost.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись

Вбудована душова система Gappo G7117-6 чорний

Душова система Gappo G7117-6 у чорному кольорі є відмінним вибором для вашої ванної кімнати або душового приміщення.... щеОсь деякі особливості цієї системи: - Колір та матеріал: Чорний колір системи додає сучасний і елегантний вигляд до вашого душового простору. Виготовлена з латуні, що гарантує міцність і довговічність. - Картридж: Оснащена керамічним картриджем
Plum-bing.com.uaМенше року
(Одеса)
Поскаржитись
11 245 грн.

Душова система GAPPO G7117-6

Колір: чорний (Black) Матеріал корпусу: латунь Картридж: керамічний G51 (35мм) Блок керування з перемикачем: G52-7 Пе... щеремикач у виливі: G52-6 (90°) Аератор: G72-3 -зовнішнє різблення Душ: тропичний 300х300 мм Лійка: 3 режима Шланг: 1.5м Кріплення ручного душу: +
Axm.com.uaЗ нами 1 рік
(Харків)
Під замовлення
Поскаржитись
ще 17 пропозицій

Динаміка цін на Gappo G7117-6

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна