ДБЖ Marsriva MR-UF600P-H 600 ВА
Фото 8 |
Marsriva MR-UF600P-H 600 ВА |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Marsriva 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Marsriva.
Купити Marsriva MR-UF600P-H 600 ВА
Marsriva MR-UF600P-H600V Line-interactive UPS (MR-UF600P-H) mr-uf600p-h | 2 929 грн. |
Marsriva MR-UF600P-H | 3 175 грн. |
ДБЖ MARSRIVA MR-UF600P-H (MR-UF600P-H600V) | 3 185 грн. |
ДБЖ Marsriva MR-UF600P-H виконує кілька важливих завдань, пов'язаних із забезпеченням надійного живлення та захистом чутливої електроніки. Ось основні характеристики та функції цієї моделі:
Форм-фактор Tower
ДБЖ має форм-фактор Tower, що дозволяє встановлювати його на будь-яких рівних горизонтальних поверхнях. Для його роботи необхідно також підключити зовнішню акумуляторну батарею з напругою 12 В. Ємність батареї вибирається в залежності від конкретних потреб користувача. Процес вибору акумулятора докладно описаний у матеріалі "Як вибрати акумулятор для ДБЖ".
Інтерактивне ДБЖ
Цей ДБЖ працює в діапазоні напруги мережі 175 - 275 В та частоти струму 45 - 65 Гц. Якщо мережна напруга виходить за межі цього діапазону, ДБЖ переводить підключене навантаження на живлення від акумулятора. Він також ефективно згладжує коливання напруги і при відключенні електроенергії перемикається на роботу від батареї приблизно за 6 мілісекунд. Це забезпечує стабільне живлення чутливої електроніки. Вихідний сигнал ДБЖ має синусоїдальну форму, що важливо для надійної роботи електронних пристроїв.
Допустиме навантаження
ДБЖ Marsriva MR-UF600P-H призначений для підключення обладнання з сумарною потужністю до 360 Вт у номінальному режимі роботи. У короткостроковому режимі може витримувати навантаження до 600 Вт. ДБЖ має одну розетку Schuko для підключення пристроїв, і для візуалізації параметрів роботи пристрою передбачений вбудований інформаційний екран.
Цей ДБЖ є надійним рішенням для забезпечення резервного живлення та захисту вашої чутливої електроніки від мережевих перебоїв.
Модификації Marsriva MR-UF600P-H
Ціни на Marsriva MR-UF600P-H |
---|---|---|---|---|
Marsriva MR-UF600P-H 600 ВА | від 2 929 грн. | 3 пропозиції | ||
Marsriva MR-UF600P 600 ВА 7 Агод | від 2 219 грн. | 17 пропозицій | ||
Marsriva MR-UF1000P 1000 ВА 7 Агод USB | від 4 589 грн. | 10 пропозицій | ||
Marsriva MR-UF1000P-H 1000 ВА USB | від 3 032 грн. | 19 пропозицій | ||
Marsriva MR-UF1500P-H 1500 ВА USB | від 4 799 грн. | 17 пропозицій |