Змішувач Genebre Tau 65135 (65135 18 45 66)
![]() |
Genebre Tau 65135 |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Genebre 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Genebre.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Змішувачі: відповіді на найпоширеніші питанняВідповідаємо на найважливіші питання, що стосуються змішувачів

Як вибрати змішувачОсновні критерії вибору якісного змішувача для різних потреб
Купити Genebre Tau 65135
Усі ціни 6 →| 4 527 грн. | ![]() |
Змішувач для раковини Genebre Tau (65135 18 45 66) 65135 18 45 66 | 5 030 грн. |
Змішувач для раковини Genebre Tau 65135 18 45 66 | 5 030 грн. | ![]() |
| 2 560 грн. |
Genebre Tau 65135184566 65135 18 45 66 | 4 175 грн. |
Смеситель для раковины GENEBRE Tau, 65135 18 45 66 65135 18 45 66 | 4 276 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →