SSD WD Red SA500 M.2 WDS200T1R0B 2 ТБ
Відео 1Фото 3 |
WD WDS200T1R0B |
|
Як вибрати SSD накопичувач?Вибираємо SSD з необхідною швидкодією та високою надійністю для дому, роботи та геймінгу.
Серії твердотільних накопичувачів WD: Green, Blue, Red, Black, GoldЯкого «кольору» вибрати SSD від Western Digital для конкретно ваших завдань?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Red SA500 M.2 WDS200T1R0B 2 ТБ
Усі ціни 26 →Wd Red SA500 2 Tb (WDS200T1R0B) | 6 872 грн. |
Wd Red SA500 2 Tb (WDS200T1R0B) | 6 679 грн. |
SSD-накопичувач Western Digital Red SA500 SSD 2TB M.2 2280 SATAIII (WDS200 | 6 919 грн. |
SSD накопичувач WD Red SA500 2 TB (wdS200T1R0B) Red SA500 2 TB (wdS200T1R0 | 6 996 грн. |
SSD накопитель WD Red SA500 2 TB (WDS200T1R0B) WDS200T1R0B | 6 542 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації WD Red SA500 M.2 WDS200T1R0B
Ціни на WD Red SA500 M.2 WDS200T1R0B |
---|---|---|---|---|
WD Red SA500 M.2 WDS500G1R0B 500 ГБ | від 2 589 грн. | 7 пропозицій | ||
WD Red SA500 M.2 WDS100T1R0B 1 ТБ | від 3 737 грн. | 24 пропозиції | ||
WD Red SA500 M.2 WDS200T1R0B 2 ТБ | від 6 361 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →