Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   Оперативна пам'ять   /   GOODRAM

Оперативна пам'ять GOODRAM DDR4 1x16GB W-MEM2400R4D416G

Фото - Оперативна пам'ять GOODRAM DDR4 1x16GB W-MEM2400R4D416G
GOODRAM W-MEM2400R4D416G
Об'єм пам'яті
1 x 16GB
Форм-фактор пам'яті
DIMM (PC)
Тип пам’яті
DDR4
Швидкість
2400 MT/s
Пропускна здатність
19200 МБ/с
First Word Latency
15.83 нс
Робоча напруга
1.2 В
Тип охолодження
без охолодження
Профіль планки
стандартний
Додатково
підтримка буферизації (Registered)
підтримка ECC
Дата додавання на E-Katalog
листопад 2018
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК

Купити GOODRAM DDR4 1x16GB W-MEM2400R4D416G

Усі ціни 7 →

GoodRam DDR4 16GB 2400MHz DIMM (W-MEM2400R4D416G) W-MEM2400R4D416G

Luckylink.kiev.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
7 024 грн.

Оперативна пам'ять Goodram 16 ГБ DDR4 RDIMM 2400 МГц, дворанкова x4 W-MEM2400R4D416G

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
7 107 грн.

Модуль пам'яті для сервера Goodram 16GB DDR4 RDIMM 2400MHz Dual Rank x4 (W-MEM2400R4D416G) W-MEM2400R4D416G

2400 МГц, CL17, 1.2 В
icom.net.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Гарантія: 99999 міс. від виробника
Поскаржитись
7 155 грн.

Модуль пам'яті для сервер GoodRam DDR4 16GB 2400MHz RDIMM Dual Rank x4 (W-MEM2400R4D416G)

Маркетплейс: MAUDAU  ProHardware З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
7 496 грн.

GoodRam Оперативна память GoodRam 16GB RDIMM DDR4 2400 MHz (W-MEM2400R4D416G)

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
7 399 грн.

Модуль пам'яті для сервер GoodRam DDR4 16GB 2400MHz RDIMM Dual Rank x4 (W-MEM2400R4D416G) W-MEM2400R4D416G

Модуль пам'яті для сервер GoodRam DDR4 16GB 2400MHz RDIMM Dual Rank x4 (W-MEM2400R4D416G) & GoodRam
Compx.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 999 днів від виробника
Поскаржитись

Модуль пам'яті для сервер GoodRam DDR4 16GB 2400MHz RDIMM Dual Rank x4 (W-MEM2400R4D416G)

Маркетплейс: Rozetka.ua  CoolGamer З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
7 946 грн.

Динаміка цін на GOODRAM DDR4 1x16GB W-MEM2400R4D416G