Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Смарт годинники та фітнес браслети   /   Gravity
Смартгодинник

Gravity GT20

Фото - Смарт годинник Gravity GT20
Фото 22
Gravity GT20
Дисплей:1.43 ", 466x466 пікс., AMOLED
Корпус:пластик, IP67
Здоров'я:пульсометр, тонометр, кисень у крові, рівень стресу
Всі характеристики
Характеристики GT20
Основне
Типсмартгодинник
Інтерфейс підключенняBluetooth v5.0
Телефонія
Дзвінки та оповіщеннясповіщення
вібрація
вбудований мікрофон
вбудований динамік
Спорт і туризм
Можливі вимірюванняпульсометр
тиск (тонометр)
рівень кисню у крові
кількість кроків
пройдена відстань
витрата енергії (калорії)
час активності
відстеження сну
рівень стресу
жіночий календар
Дисплей
Сенсорний екран
Типкольоровий
Тип матриціAMOLED
Діагональ1.43 "
Роздільна здатність екрану466x466 пікс.
PPI326 ppi
Захист циферблатаскло
Апаратна частина
Модель процесораRealtek 8763EWE
Вбудована пам'ять128 МБ
Додатковоакселерометр
Джерело живлення
Зарядка пристроюмагнітна
Джерело живленняLi-Pol
Ємність акумулятора360 мАгод
Час роботи (звичайний режим)5 днів
Корпус та ремінець
Матеріал корпусапластик
Безельпластиковий
Ремінецьшвидкознімний
Варіанти ремінцівгума / силікон
міланський браслет
Ремінців в комплекті2 шт.
Варіанти застібоккласична, розкладний замок
Інше
Ступінь захистуIP67
Розміри (без ремінця)46x46 мм
Дата додавання на E-Katalogтравень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gravity 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gravity.

Купити Gravity GT20

Усі ціни 6 →

Смарт-годинник Gravity GT20-1 Black

Смарт-годинник Gravity GT20-1 Black — універсальний пристрій для щоденного контролю здоров’я та активності з витонченим дизай... щеном: 1,43" IPS-екран 466x466 пікселів відтворює яскраве та чітке зображення, сенсорне керування швидко реагує на дотики; вбудований мікрофон і динамік та Bluetooth 5.0 дозволяють приймати дзвінки, керувати музикою й дистанційно запускати камеру; пульсометр, пульсоксиметр (SpO2), тонометр, монітор сну, крокомір, лічильник калорій і трекінг дистанції забезпечують комплексний моніторинг фізичного стану; декілька спортивних режимів для бігу та їзди на велосипеді задовольнять базові потреби тренувань; корпус із металевого сплаву та чорний силіконовий ремінець поєднують комфорт і універсальний вигляд; захист IP67 проти бризок, батарея 360 mAh забезпечує кілька днів роботи в типовому режимі; сумісність з Android 4.4+ та iOS 8.0+ через мобільний додаток для синхронізації даних; компактні габарити 46×46×12.6 мм, ширина ремінця 22 мм, пам’ять 128 MB Flash; не має GPS, NFC, Wi‑Fi і підтримки SIM.
Zaua.storeЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
2 904 грн.

Смарт-годинник Gravity GT20-2 Silver

Смарт-годинник Gravity GT20-2 Silver — елегантний круглий пристрій з металевим корпусом і 1,43" AMOLED-дисплеєм (466x466) для... щечіткого відображення повідомлень і циферблатів; оснащений пульсоксиметром і пульсометрому для моніторингу пульсу та насичення крові киснем, трекером сну, крокоміром, лічильником калорій і кількома спортивними режимами для бігу, велотренувань та командних ігор; має мікрофон і динамік для відповіді на дзвінки, управління музикою та дистанційне керування камерою, Bluetooth v5.0 для стабільної синхронізації з iOS та Android через мобільну аплікацію, 360 mAh літій-іонну батарею для кількох днів автономної роботи, 128 MB пам'яті, мінеральне скло, змінний силіконовий ремінець і захист IP67 від бризок; не підтримує GPS, NFC, Wi‑Fi чи SIM-карту, працює на процесорі Realtek 8763EWE-VP і підходить як для щоденного носіння, так і для контролю базових показників здоров'я та активності.
Zaua.storeЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
2 893 грн.

Смарт-годинник Gravity GT20-5 Black

Смарт-годинник Gravity GT20-5 Black поєднує великий яскравий AMOLED-екран 1,43" (466×466) із металевим корпусом та чорним сил... щеіконовим ремінцем, що робить пристрій елегантним і зручним для щоденного носіння; IP67 захист від пилу й бризок дозволяє не турбуватися про випадковий контакт з водою. Пристрій працює на процесорі Realtek 8763EWE-VP з 128 МБ флеш-пам’яті, підтримує Bluetooth 5.0 і сумісний з Android 4.4+/iOS 8.0+, підключається через додаток FitCloudPro. Для контролю здоров’я і активності є пульсометр, пульсоксиметр (SpO2), монітор сну, крокомір, підрахунок калорій і дистанції, а також множинні спортивні режими. Вбудований мікрофон і динамік дозволяють приймати дзвінки й керувати музикою та камерою смартфона. Є енергоефективна батарея 360 mAh, що забезпечує тривалий час роботи до кількох тижнів залежно від використання. Немає GPS, NFC, Wi‑Fi чи підтримки SIM-карт; корпус округлої форми, розміри 38×46×12.6 мм, вага 50 г. Оновлений інтерфейс, висока читабельність дисплея й набір базових медичних і спортивних функцій роблять цей годинник універсальним вибором для повсякденного та активного використання.
Zaua.storeЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись

Смарт-годинник Gravity GT20-3 Black/Orange

Смарт-годинник Gravity GT20-3 Black/Orange — стильний багатофункціональний пристрій з 1,43" AMOLED-екраном (466×466) для чітк... щеого відображення повідомлень і тренувань, металевим корпусом та змінними силіконовими ремінцями; вбудовані датчики пульсу, SpO2 та крокомір відстежують активність і сон, кілька спортивних режимів рахують кроки, відстань і витрачені калорії, а функції будильника і нагадувань покращують режим дня; Bluetooth 5.0 забезпечує сумісність із Android та iOS і дозволяє приймати дзвінки, керувати музикою і камерою дистанційно через додаток FitCloudPro; IP67 захист від бризок і батарея 360 mAh з декількома днями автономної роботи роблять пристрій зручним для щоденного використання та тренувань, а інтуїтивний інтерфейс і вбудований мікрофон зі динаміком підвищують комфорт спілкування та управління.
Zaua.storeЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
2 778 грн.

Смарт-годинник Gravity GT20-4 Silver

Смарт-годинник Gravity GT20-4 Silver — елегантний металевий корпус із широким 1,43" AMOLED-дисплеєм 466×466 пікселів для чітк... щеого відображення повідомлень і зручної сенсорної навігації; вбудовані датчики пульсу, пульсоксиметр, вимір тиску, крокомір і монітор сну для щоденного контролю стану здоров’я; кілька спортивних режимів (біг, велоспорт, командні ігри тощо) для точного відстеження тренувань; IP67 — захист від бризок; Bluetooth 5.0 для швидкої синхронізації з Android і iOS через застосунок FitCloudPro; вбудований мікрофон і динамік для прийому дзвінків, сповіщення зі смартфона, віддалене керування камерою, будильник і нагадування про гідратацію; ємна літій‑іонна батарея 360 mAh забезпечує до 5 днів активного використання і до 30 днів у режимі очікування; компактні розміри корпусу та змінний 22 мм ремінець роблять пристрій зручним для щоденного носіння.
Zaua.storeЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись

Смарт-годинник Gravity GT20-6 Black

Смарт-годинник Gravity GT20-6 Black — стильний багатофункціональний пристрій з 1,43" AMOLED-екраном (466×466) для чіткого від... щеображення сповіщень і тренувальних даних, корпусом із міцного металевого сплаву IPS і комфортним силіконовим ремінцем; підтримує Android та iOS через Bluetooth 5.0 і працює з додатком FitCloudPro для збереження й аналізу активності. Основні функції: крокомір, підрахунок калорій і відстані, кілька спортивних режимів, монітор сну, пульсометр і пульсоксиметр для контролю здоров’я; вбудований мікрофон і динамік дозволяють приймати дзвінки, а також є віддалене керування камерою й плеєром і підтримка сповіщень (SMS, Facebook, WhatsApp тощо). Технічні відомості: батарея 360 mAh (до 24 днів у енергозберігаючому режимі, до 5 днів у звичайному), вага 50 г, розміри 46×38×12.6 мм, ширина ремінця 22 мм, захист від бризок IP67; без GPS, NFC, Wi‑Fi та ЕКГ. Підходить для щоденного використання та активного способу життя, поєднуючи довговічність, зручність і базовий набір здоров’я й фітнес‑функцій.
Zaua.storeЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись