Каталог   /   Аудіотехніка   /   Навушники   /   Hoco
Навушники

Hoco DES35 Dawn

Фото - Навушники Hoco DES35 Dawn
Фото 7
Hoco DES35 Dawn
Колір
Підключення та конструкція
Конструкціявкладиші
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v5.3
Радіус дії10 м
Характеристики
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Діаметр динаміка13 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників35 мАгод
Ємність батареї кейса300 мАгод
Час роботи (музика)5.5 год
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Сенсорне управління
Комплектаціякейс-зарядка
Дата додавання на E-Katalogжовтень 2024
Оригінальний дизайн зарядного кейсу у вигляді сумочки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.
Які характеристики повинні мати гарні навушники?Гайд за ключовими характеристиками навушників

Купити Hoco DES35 Dawn

Навушники Hoco DES35 Pink

Маркетплейс: Rozetka.ua  TutTehno З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
954 грн.

Бездротові навушники HOCO DES35 Dawn handbag BT headset Pink (6942007613132)

Маркетплейс: Rozetka.ua  PC Booster З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 376 грн.

Бездротові навушники HOCO DES35 Dawn handbag BT headset White (6942007613125)

Маркетплейс: Rozetka.ua  PC Booster З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Бездротові навушники Hoco DES35 Dawn handbag BT5.3 5.5 годин білий

Маркетплейс: Rozetka.ua  Technerik З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
949 грн.

Бездротові навушники Hoco DES35 Dawn handbag BT5.3 5.5 годин рожевий

Маркетплейс: Rozetka.ua  Technerik З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Динаміка цін на Hoco DES35 Dawn

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна