Каталог   /   Аудіотехніка   /   Навушники   /   Hoco
Навушники

Hoco EW02

Фото - Навушники Hoco EW02
Відео 1Фото 8
Hoco EW02
Колір
Підключення та конструкція
Конструкціявкладиші
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v5.1
Радіус дії10 м
Характеристики
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників30 мАгод
Ємність батареї кейса350 мАгод
Час зарядки1 год
Час роботи (музика)4 год
Вхід зарядкиLightning
Інше
Сенсорне управління
Комплектаціякейс-зарядка
Дата додавання на E-Katalogберезень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.
Які характеристики повинні мати гарні навушники?Гайд за ключовими характеристиками навушників

Купити Hoco EW02

Усі ціни 9 →

Навушники Bluetooth HOCO EW02, White, Кейс Y-37674

Tehnopostavka.com.uaЗ нами 6 років
(Одеса)
Поскаржитись
654 грн.

Навушники HOCO EW02 true wireless BT headset White

Маркетплейс: Rozetka.ua  AksMobile З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
599 грн.

Бездротові блютуз навушники HOCO EW02 Bluetooth TWS Білий

Маркетплейс: Rozetka.ua  X-mart З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
388 грн.

Навушники Bluetooth HOCO EW02, White, Кейс

Маркетплейс: Rozetka.ua  Комфортні оселі З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
609 грн.

Бездротові Bluetooth навушники HOCO EW02 блютуз 5.3 Білі

Маркетплейс: Rozetka.ua  Шо Хош З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
799 грн.
ще 4 пропозиції

Динаміка цін на Hoco EW02

Відеоогляди