Каталог   /   Аудіотехніка   /   Портативна аудіотехніка   /   Портативні колонки   /   Hoco

Портативна колонка Hoco HC36 Brocade

Фото - Портативна колонка Hoco HC36 Brocade
Фото 10
Hoco HC36 Brocade
Колір
Підключення
Джерела та носіїBluetooth v5.4
mini-Jack (3.5 мм)
USB
кардридер
FM-радіо
Характеристики акустики
Кількість каналів2.0 (стерео)
Пасивний випромінювач
Вихідна потужність10 Вт
Синхронізація колонокTWS
Функції та можливостімікрофон для гучного зв'язку
світлові ефекти
Додатковокарабін / підвіс
Акумулятор
Ємність акумулятора1200 мАгод
Час автономної роботи3 год
Час зарядки2 год
USB-порт для зарядкиUSB-C
Інше
Захист від вологи+
Матеріал корпусапластик
Розміри (ВхШхГ)188x78x78 мм
Вага530 г
Офіційний сайтhocotech.it
Дата додавання на E-Katalogжовтень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.
Як вибрати ідеальну портативну колонку: повний гід по лайфхакам та помилкамВсе, що потрібно знати про портативні колонки, щоб уникнути труднощів вибору

Купити Hoco HC36 Brocade

Усі ціни 22 →

Hoco Акустика портативна Hoco HC36 Brocade sports BT speaker Gray

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
649 грн.

Портативна Bluetooth колонка Hoco HC36 Brocade sports BT speaker Чорний

Маркетплейс: MAUDAU  А99 З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
777 грн.

Портативна Bluetooth колонка Hoco HC36 (синя)

Маркетплейс: Rozetka.ua  OnIX_IR З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
779 грн.

Портативна Bluetooth колонка Hoco HC36 Brocade sports BT speaker Синій

Маркетплейс: MAUDAU  А99 З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись

Портативна Bluetooth колонка Hoco HC36 Brocade sports BT speaker Сірий

Маркетплейс: MAUDAU  А99 З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
ще 17 пропозицій

Динаміка цін на Hoco HC36 Brocade