Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Монітори   /   HP

Монітор HP 322pf 21.5 " (9U5B0UT)

Фото - Монітор HP 322pf 21.5 "
Фото 5
HP 322pf 21.5 "
2024 рікTÜV Rheinland
Діагональ:21.5 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:100 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:DisplayPort v1.2 • HDMI v1.4, VGA
Всі характеристики
Характеристики 322pf
Колір
Типмонітор
Діагональ21.5 "
Дисплей
Тип матриціIPS
Покриття екранаантивідблискове
Роздільна здатність1920x1080 (16:9)
Частота кадрів100 Гц
Розмір пікселя0.25 мм
Час відгуку (GtG)5 мс
Кут огляду по вертикалі178 °
Кут огляду по горизонталі178 °
Яскравість250 кд/м²
Статична контрастність1 000:1
Динамічна контрастність8 000 000:1
Глибина кольору6-bit + FRC (16.7M Colors)
Колірне охоплення (NTSC)72 %
Сертифікат TÜV Rheinland
Підключення
Передача відеоVGA
DisplayPort v1.2
HDMI v1.4
Функції та можливості
Функції та можливостіFlicker-Free
Інше
Настінне кріпленняVESA 100x100 мм
Споживана потужність13 Вт / 25 Вт максимальна /
Клас енергоспоживання (new)D
Габарити (ШхВхТ)488x378x180 мм
Габарити без підставки (ШхВхТ)488x294x51 мм
Вага3.25 кг
Офіційний сайтhp.com
Дата додавання на E-Katalogлистопад 2024
Маркування виробника
9U5B0UT

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.

Купити HP 322pf 21.5 "

Усі ціни 41 →

Монитор HP S3 Pro 322pf (9U5B0UT)

21.5", IPS, 1920 x 1080, 100 Гц, 16:9, 250 кд/м2, 1000:1, 20 Вт, 1 х HDMI, 1 х VGA, 1 х DisplayPort, регулировка наклона, 488... щех 3180. VESA - 100x100 мм, нет, 3.25 кг, черный,
A-techno.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
4 299 грн.

HP Монітор HP S3 Pro 322pf Black 21.5 (9U5B0UT)

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
4 799 грн.

Монітор HP S3 Pro 322pf Black (9U5B0UT) 9U5B0UT

Офіційний партнер HP
FOXTROT.UA
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
4 226 грн.

Монітор HP 21.5` S3 Pro 322pf (9U5B0UT)

TouchЗ нами 7 років
(Дніпро)
Гарантія: 36 міс.
Поскаржитись

Монітор HP S3 Pro 322pf (9U5B0UT) 9U5B0UT

+ 102 балів ITbox, 21.5", IPS, 1920 x 1080, 100 Гц, 16:9, 250 кд/м2, 1000:1, 20 Вт, 1 х HDMI, 1 х VGA, 1 х DisplayPort, регул... щеювання нахилу, 488 х 378.2 х 180.4 мм, VESA - 100x100 мм, немає, 3.25 кг, чорний
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
4 179 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на HP 322pf 21.5 "

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації HP 322pf

Ціни на HP 322pf
HP 322pf 21.5 "від 4 081 грн.41 пропозиція
HP 324pf 23.8 "від 4 721 грн.51 пропозиція
HP 327pf 27 "від 6 249 грн.53 пропозиції