Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Ноутбуки   /   HP

Ноутбук HP EliteBook 840 G11 [9G0E8ET]

Фото - Ноутбук HP EliteBook 840 G11 (9G0E8ET)
Відео 38Фото 7
Порівняти ціни 3 →
Дисплей:14 ", 1920x1200 (16:10)
Процесор:Core Ultra 5, 125H, 0.7 ГГц
Відеокарта:Arc 7-Cores
ОЗП:16 ГБ
Накопичувач:SSD M.2 NVMe, 512 ГБ
Вага ноутбука:1.41 кг
в списокмої списки
Модифікації HP EliteBook 840 G11 12
Характеристики
HP EliteBook 840 G11 [9G0E8ET]
Колір
Типультрабук
Платформа Intel Evo
Дисплей
Діагональ екрана14 "
Тип матриціIPS
Покриття екранаантивідблискове
Роздільна здатність дисплея1920x1200 (16:10)
Частота зміни кадрів60 Гц
Яскравість400 нт
Контрастність1000 :1
Колірне охоплення (sRGB)100 %
Датчик освітлення
Процесор
СеріяCore Ultra 5
Модель125H
Кодова назва процесораMeteor Lake (Series 1)
Кількість ядер14 (4P+8E+2LPE)
Кількість потоків18
Тактова частота0.7 ГГц
Частота TurboBoost / TurboCore4.5 ГГц
Тепловиділення (CPU TDP)28 Вт
Тест 3DMark0613225 points
Тест Passmark CPU Mark21552 points
Тест SuperPI 1M7.45 с
Оперативна пам'ять
Об'єм оперативної пам'яті16 ГБ
Максимально встановлюваний об'єм ОЗП64 ГБ
Тип пам’ятіDDR5
Частота пам'яті ОЗП5600 МГц
Кількість слотів ОЗП2
Відеокарта
Тип відеокартиінтегрована
Серія відеокартиIntel Arc
Модель відеокартиArc 7-Cores
Тест 3DMark0640578 points
Тест 3DMark Vantage P38592 points
Накопичувач
Тип накопичувачаSSD M.2 NVMe
Ємність накопичувача512 ГБ
Інтерфейс накопичувача M.2PCIe 4.0 4x
Інтерфейс роз'єму M.2PCI-E 4.0 4x
Розмір накопичувача M.222x80 мм
Роз'єми і підключення
Порти підключенняHDMI
v2.1
Кардридер
USB-A 5Gbps2 шт.
USB4 40 Гбіт/с2 шт.
Інтерфейс Thunderboltv4 2 шт.
Підтримка Alternate Mode
Макс. моніторів, що підключаються3
Wi-FiWi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetoothv5.3
Мультимедіа
Web-камера2560x1920 (Quad HD)
Шторка для камери
Кількість динаміків2 шт.
Брендова акустикаPoly Studio
Безпекасканер відбитків пальців
3D сканер обличчя
kensington / noble замок
слот Smart Card
Клавіатура
Підсвічуваннябіла
Конструкція клавішострівного типу
Num блок
Захист клавіатури від вологи
Маніпуляторскляний тачпад
Акумулятор
Ємність батареї56 Вт*год
Живлення по USB-C (Power Delivery)
Швидка зарядка
Час зарядки50% за 30 хв
Комплектний блок живлення65 Вт
DC порт для зарядкинемає
Інше
Передвстановлена ОСWin 11 Pro
Підключення док-станції
Стандарт захисту MIL-STD-810
Матеріал корпусаалюміній
Габарити (ШхГхТ)316x224x16 мм
Вага1.41 кг
Дата додавання на E-Katalogвересень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Де купити HP EliteBook 840 G11 [9G0E8ET]

Ноутбук HP EliteBook 840 G11 Ultra 5-125H/16GB/512/Win11P 9G0E8ET

Shoplaptop.com.uaЗ нами 2 роки (Мостиська)
Поскаржитись
72 750 грн.

Ноутбук HP EliteBook 840 G11 (9G0E8ET) EliteBook 840 G11 (9G0E8ET)

Denika.uaЗ нами більше 10-ти років (Харків)
Поскаржитись
63 966 грн.

Ноутбук HP EliteBook 840 G11 (9G0E8ET), Intel Core Ultra 5 125H / 14 / RAM 16 ГБ / SSD 512 ГБ / Windows 11 Pro / Silver

Маркетплейс: Rozetka.ua  ENTER З нами 7 років (Київ)
Поскаржитись
86 425 грн.

Динаміка цін на HP EliteBook 840 G11 [9G0E8ET]

Відеоогляди