Каталог   /   Дім і ремонт   /   Відеоспостереження та охорона   /   Реєстратори DVR і NVR   /   Imou

Цифровий NVR відеореєстратор Imou NVR1104HS-W-S2

Фото - Реєстратор Imou NVR1104HS-W-S2
Відео 3
Imou NVR1104HS-W-S2
на 4 каналина 8 каналів
Основне
Типцифровий NVR
Підключення камер4 канали
Функції та можливості
Функції та можливостіWi-Fi 4 (802.11n)
мобільний застосунок
Роз'єми
Аудіовхід RCA1 шт.
Аудіовихід RCA1 шт.
USB-A 2.02 шт.
HDMI1 шт.
VGA1 шт.
LAN1 шт.
Швидкість LAN100 Мбіт/сек
Запис відео
Пропускна здатність40/20 Мбіт/с / 16 Мбіт/с вхідна швидкість через WiFi /
Роздільна здатність (всі канали)1920x1080 пікс.
Формат стиснення відеоH.265, H.264, H.265+, H.264+
Макс. роздільна здатність (IP)6 МП (~3072x2048 пікс.)
Накопичувачі
Кількість SATA1 шт.
Макс. сумарна ємність8 ТБ
Інше
Живлення12В
Споживана потужність10 Вт
Робоча температура-10 °C ~ +45 °С
Максимальна вологість90 %
Габарити260x247x45 мм
Вага0.82 кг
Дата додавання на E-Katalogвересень 2020
Оснащується Wi-Fi модулем і антенами для посилення сигналу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imou 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imou.

Купити Imou NVR1104HS-W-S2

Усі ціни 11 →

Відеореєстратор Imou NVR-N110-8A0E

IP відеореєстратор Imou NVR-N110-8A0E 10-канальний IP відеореєстратор Imou NVR-N110-8A0E створений для систем спостереження,... щеде потрібно підключити до 10 камер та вести запис на один центр зберігання. Пристрій приймає загальний вхідний потік до 90 Мбіт/с, тому підходить для об`єктів із кількома активними відеоканалами. Підтримка камер та стандартів Реєстратор розрахований на роботу з IP-камерами та сумісний із стандартом Onvif, що спрощує підбір обладнання для системи. Це дає більше свободи при підключенні та допомагає вбудувати пристрій у вже існуючу мережу відеоспостереження. Такий формат зручний, коли важливо не обмежуватись лише однією екосистемою камер. Запис та перегляд відео Підтримка кодеків H.265 та H.264 допомагає вибрати відповідний режим запису з урахуванням якості зображення та обсягу архіву. Всередині можна встановити один SATA HDD до 16 ТБ, щоб зберігати записи локально без окремого зовнішнього сховища. Декодування 4 каналів 8 МП при 15 к/с дозволяє переглядати деталізоване відео з декількох камер одночасно. Управління та аналітика Через IMOU APP для iOS та Android можна контролювати систему зі смартфона, не перебуваючи поряд із реєстратором. Вбудована аналітика розпізнає рух, людину та транспортний засіб, тому в архіві простіше знаходити важливі події. Для виведення зображення передбачені HDMI та VGA, а два USB-порти допомагають підключати необхідні зовнішні пристрої.
Click.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
3 600 грн.

Мережевий відеореєстратор (NVR) Dahua Technology NVR1104HS-W-S2-CE 1U

Мережевий відеореєстратор Dahua Technology NVR1104HS-W-S2-CE — це високоефективне рішення для систем відеоспостереження з під... щетримкою до 4 каналів. Оснащений сучасними кодеками H.265, H.264 та MJPEG, він забезпечує якісне зберігання та передачу відео з роздільною здатністю до 1080p. Максимальний об’єм пам’яті складає 16 ТБ за допомогою одного SATA-інтерфейсу, що дозволяє зберігати тривалі записи без
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
3 410 грн.

Мережевий відеореєстратор (NVR) Dahua Technology NVR1104HS-W-S2-CE 1U

Мережевий відеореєстратор (NVR) Dahua Technology NVR1104HS-W-S2-CE — компактний 1U-пристрій для надійного відеоспостереження... щез підтримкою 4 каналів, записом до 720p/1080p на 25 к/с та апаратним кодуванням Smart H.265/H.265/H.264 для економії місця; вбудована Embedded Linux забезпечує стабільну роботу, зберігання реалізовано на одному SATA HDD до 16 ТБ, інтерфейси HDMI, VGA, USB 2.0, RCA аудіо та Ethernet 10/100 Мбіт/с гарантують підключення
Semtech.com.uaМенше року
(Луцьк)
Поскаржитись
3 416 грн.

Imou Реєстратор відеонагляду Imou NVR-N118-8A0E

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
4 275 грн.

Imou NVR-N110-8A0E

Kvshop.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
ще 6 пропозицій

Динаміка цін на Imou NVR1104HS-W-S2

Модификації Imou NVR1104HS-W-S2

Ціни на Imou NVR1104HS-W-S2
Imou NVR1104HS-W-S2 від 3 410 грн.16 пропозицій
Imou NVR1108HS-W-S2 від 5 646 грн.1 пропозиція
Відеоогляди