Оперативна пам'ять INTELIGENTES Re:sistance DDR5 2x16GB IR5DFM2/32
![]() |
INTELIGENTES IR5DFM2/32 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог INTELIGENTES 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі INTELIGENTES.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити INTELIGENTES Re:sistance DDR5 2x16GB IR5DFM2/32
Усі ціни 26 →Модуль пам'яті для комп'ютера DDR5 32GB (2x16GB) 6000 MHz CL36 1.35V Resistance INTELIGENTES (IR5DFM2/32) IR5DFM2/32 | 18 212 грн. |
| 17 520 грн. |
| 18 212 грн. | ![]() |
| 17 753 грн. | ![]() |
Модуль пам'яті для комп'ютера ddr5 32gb (2x16GB) 6000 MHz cl36 1.35v Resistance inteligentes (ir5dfm2/32) | 18 372 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації INTELIGENTES Re:sistance DDR5 2x16GB
| Ціни на INTELIGENTES Re:sistance DDR5 2x16GB |
|---|---|---|---|---|
| INTELIGENTES Re:sistance DDR5 2x16GB IR5CIJ2/32 | від 20 435 грн. | 21 пропозиція | ||
| INTELIGENTES Re:sistance DDR5 2x16GB IR5DFN2/32 | від 25 508 грн. | 26 пропозицій | ||
| INTELIGENTES Re:sistance DDR5 2x16GB IR5DFM2/32 | від 16 979 грн. | 26 пропозицій | ||
| INTELIGENTES Re:sistance DDR5 2x16GB IR5DFL2/32 | від 16 868 грн. | 26 пропозицій | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →