Каструля Interos IT-AL 4.5C
![]() |
Interos IT-AL 4.5C |
|
Підходить тільки для газових і електричних плит.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Interos 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Interos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Який посуд підходить для індукційних варильних панелейДетально розповідаємо, в чому різниця індукційних плит, який посуд потрібен для них і що робити, якщо щось не підійшло.

Який посуд найкраще підходить для приготування їжіПосуд із яких матеріалів буде найбільш безпечною для здоров'я людини, довговічною та зручною у використанні
Купити Interos IT-AL 4.5C
Усі ціни 6 →Каструля Interos циліндр 4,5л (ІТ-АЛ 4,5Ц) ІТ-АЛ 4,5Ц | 418 грн. | ![]() |
| 422 грн. |
| 418 грн. |
| 953 грн. |
| 419 грн. |
| 669 грн. |
Модификації Interos IT-AL 4.5C
| Ціни на Interos IT-AL 4.5C |
|---|---|---|---|---|
| Interos IT-AL 3.5C | від 277 грн. | 5 пропозицій | ||
| Interos IT-AL 4.5C | від 418 грн. | 6 пропозицій | ||
| Interos IT-AL 6.0C | від 538 грн. | 5 пропозицій | ||
| Interos IT-AL 8.0C | від 722 грн. | 5 пропозицій | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →