Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Вимірювальні прилади   /   Рівні й правила   /   Intertool

Рівень Intertool MT-1106

Фото - Рівень / правило Intertool MT-1106
Intertool MT-1106
Тип
бульбашковий
Матеріал корпуса
метал
Довжина
60 см
Кількість вимірювальних капсул
3 шт.
Капсули
горизонтальна (180°)
вертикальна (90°)
похила (45°)
Функції
отвір для захвату
Вага
303 г
Дата додавання на E-Katalog
серпень 2016
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.

Купити Intertool MT-1106

Рівень будівельний, 600 мм, 3 капсули INTERTOOL (MT-1106) UA MT-1106

Sota.storeМенше року
(Київ)
Поскаржитись
249 грн.

Intertool Intertool MT-1106

ВенконЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
311 грн.

Рівень будівельний Intertool 600 мм скелетний MT-1106

Маркетплейс: MAUDAU  LifeShopper З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
312 грн.

Динаміка цін на Intertool MT-1106

Добрий інструмент.
30 листопада 2023
Мій перший і зараз єдиний рівень. Купував понад 10 років тому. Незамінний помічник у будівництві. Маю модель 1108 завдовжки 80см. Такий розмір на мою думку найкращий для дому.
Точність. Якість виготовлення.
Для себе не знайшов
Володимир користуюся Intertool MT-1108 більше року
Додати відгук

Модификації Intertool MT-1106

Ціни на Intertool MT-1106
Intertool MT-1106 від 249 грн.3 пропозиції
Intertool MT-1108 від 279 грн.3 пропозиції
Intertool MT-1110 від 399 грн.2 пропозиції
Intertool MT-1120 від 624 грн.1 пропозиція