Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Вимірювальні прилади   /   Рівні й правила   /   Intertool

Рівень Intertool MT-1006

Фото - Рівень / правило Intertool MT-1006
Intertool MT-1006
Тип
бульбашковий
Матеріал корпуса
метал
Довжина
60 см
Кількість вимірювальних капсул
5 шт.
Капсули
горизонтальна (180°)
вертикальна (90°)
похила (45°)
сантехнічна
Функції
шкала вимірювання довжини
отвір для захвату
Вага
460 г
Дата додавання на E-Katalog
серпень 2016
Дві капсули встановлені з нахилами 1.5 % і 3.5 %
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.

Купити Intertool MT-1006

Рівень спеціальний 600 мм, 5 вічок INTERTOOL MT-1006 MT1006

Призначення Спеціальний рівень з п'ятьма «вічками»-візирами дає можливість прокладати найбільший спектр вимірювання кутів: 45°, 1,5° та 3,5°, відмінно підходить для різнопланових робіт, особливо зручний при монтажі сантехнічних труб для виставлення нахилу. Використовується як професіоналами-будівельниками, так... щеі домашніми майстрами, які займаються ремонтом
Dsvavto.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
326 грн.

Рівень будівельний, 600 мм, 5 капсул INTERTOOL (MT-1006) UA MT-1006

Sota.storeМенше року
(Київ)
Поскаржитись
379 грн.

Intertool Intertool MT-1006

ВенконЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
474 грн.

Динаміка цін на Intertool MT-1006

Модификації Intertool MT-1006

Ціни на Intertool MT-1006
Intertool MT-1006 від 326 грн.3 пропозиції
Intertool MT-1008 від 423 грн.4 пропозиції
Intertool MT-1010 від 449 грн.4 пропозиції