Уровень Intertool MT-1120
Intertool MT-1120 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Intertool 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Intertool.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Intertool MT-1120
Все цены 9 →Intertool Intertool MT-1120 | 629 грн. |
Уровень 2000 мм, 3 глазка INTERTOOL MT-1120 | 629 грн. |
Рівень Intertool 2000 мм (MT-1120) | 519 грн. |
Рівень 2000 мм, 3 вічка INTERTOOL МТ-1120 | 629 грн. |
Рівень 2000 мм, 3 вічки INTERTOOL MT-1120 | 627 грн. |
eще 4 предложения
Мій перший і на даний момент єдиний рівень. Купував більше 10 років тому. Незамінний помічник в будівництві. Маю модель 1108 довжиною 80см. Такий розмір на мою думку найкращий для дому. Точність. Якість виготовлення. Для себе не знайшов Володимир : пользуюсь Intertool MT-1108 более года |
Добавить отзыв
Модификации Intertool MT-1120
Цены на Intertool MT-1120 |
---|---|---|---|---|
Intertool MT-1106 | от 206 грн. | 16 предложений | ||
Intertool MT-1108 | от 254 грн. | 13 предложений | ||
Intertool MT-1110 | от 290 грн. | 14 предложений | ||
Intertool MT-1112 | от 248 грн. | 12 предложений | ||
Intertool MT-1115 | от 390 грн. | 12 предложений | ||
Intertool MT-1120 | от 519 грн. | 10 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →