Геймпад iPega PG-9163
Видео 1Фото 6 |
iPega PG-9163 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог iPega 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели iPega.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить iPega PG-9163
Все цены 21 →Безпровідний геймпад iPega PG-9163 (mn-1155) | 1 009 грн. |
Бездротовий ігровий геймпад із ергономічним дизайном IPega PG-9163 Bluetoo | 925 грн. |
Бездротовий джойстик Ipega PG-9163 для планшета ігровий геймпад консоль | 998 грн. |
Бездротовий джойстик AVE Ipega PG-9163A для гаджетів і планшетів | 1 160 грн. |
Бездротовий джойстик геймпад Ipega PG-9163 Чорний | 1 219 грн. |
eще 16 предложений
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →