Каталог   /   Компьютерная техника   /   Мультимедиа   /   Картридеры и USB-хабы   /   j5create

Картридер / USB-хаб j5create JCD381 (JCD381-N)

Фото - Картридер / USB-хаб j5create JCD381
Фото 3
j5create JCD381
Цвет
Тип
хаб с картридером
Исполнение
внешний
Подключение к ПК
USB-C
5Gbps
USB-A
2 шт
5Gbps
USB-C
1 шт / только на зарядку /
Power Delivery
60 Вт
HDMI
2 шт
LAN (RJ-45)
/ 1 Гбит/с /
Подключаемых мониторов
2
Длина кабеля
20 см
Материал корпуса
металл
Размеры
130х15х54 мм
Официальный сайт
info.j5create.com
Дата добавления на E-Katalog
октябрь 2025
Маркировка производителя
JCD381-N

Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог j5create 2026 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели j5create.

Купить j5create JCD381

Все цены 28 →

J5create USB-хаб J5create JCD381-N, Type-C 6-в-1 Gray

MTA.uaС нами 8 лет
(Киев)
Гарантия: 6 мес.
Пожаловаться
3 599 грн.

J5create JCD381-N

Міні-док-станція USB-C Dual HDMI забезпечує додаткові можливості підключення для вашого комп'ютера USB-C, включаючи пе... ещередачу даних, живлення та відображення відео. Легко підключіть два додаткові периферійні пристрої USB, два монітори HDMI та гігабітне Ethernet-з'єднання через порт USB-C. При підключенні до джерела живлення вхідний зарядний порт USB-C дозволяє продовжувати заряджати ноутбук або смартфон. Компактний і легкий дизайн робить його ідеальним для використання в дорозі. ОСОБЛИВОСТІ - Легко додайте один 4K-дисплей або два 2K-дисплеї через HDMI - USB-C power delivery 2.0 забезпечує заряджання підключених пристроїв - Підключайте або заряджайте ваші USB-пристрої за допомогою 2 x USB-портів - SuperSpeed USB 3.0 забезпечує швидкість передачі даних до 5 Гбіт/с, що в 10 разів швидше, ніж USB 2.0 - Гаряча заміна USB дозволяє додавати або видаляти монітори без перезавантаження системи - Надійне підключення до мережі через порт Gigabit Ethernet ХАРАКТЕРИСТИКИ Конфігурація обладнання - Підтримка аудіо: Так - Роз'єм хоста: 1 - USB-C Male - Мережевий інтерфейс: RJ45 (Gigabit Ethernet) - Порти: - 1 - USB-C Power Delivery 2.0 - 2 - USB Type-A 3.0 - 1 - RJ45 Gigabit Ethernet - 1 - 4k HDMI - 1 - HDMI - Джерело живлення: живлення від шини або автономне живлення - Відеовихід: 2 - HDMI (мама) - Гарантія: 2 роки (обмежена) Функціонал - Аудіоканал: 2.1 через HDMI - Сумісні мережі: 10/100/1000 Мбіт/с - Підтримувані дисплеї: 2 - Максимальна швидкість передачі даних: 5 Гбіт/с - Максимальна частота оновлення дисплея: 4K @ 30 Гц; 2K / 1080p @ 60 Гц - Максимальна роздільна здатність дисплея: - Подвійні дисплеї: 3840 x 2160 і 2048 x 1152 / 1920 x 1080 - Один дисплей: 3840 x 216 Потужність живлення - Вхідний струм: 3 А - Вхідна напруга: 20 В - Вихідний струм: 3 А - Вихідна напруга:
Mallprix.comМенее года
(Киев)
Гарантия: 24 мес. от производителя
Пожаловаться
3 497 грн.

Док-станція J5CREATE 6 до 1 JCD381-N Champagne Metallic

FOXTROT.UAС нами 9 лет
(Киев)
Гарантия: 24 мес. от производителя
Пожаловаться
4 499 грн.

Док-станція J5create USB-C 6-в-1 (JCD381-N) JCD381-N

Док-станція JCD381 забезпечує додаткові можливості підключення для вашого комп’ютера USB-C, включаючи передачу даних, живленн... ещея та відображення відео. Легко підключіть два додаткові периферійні пристрої USB, два монітори HDMI та гігабітне Ethernet-з’єднання через порт USB-C. При підключенні до джерела живлення вхідний зарядний порт USB-C дозволяє продовжувати заряджати ноутбук або смартфон. Компактний і легкий дизайн робить його ідеальним для використання в дорозі.
Click.uaС нами 4 года
(Киев)
Гарантия: 24 мес. от производителя
Пожаловаться

j5create JCD381-N

Tehnomart.comС нами более 10-ти лет
(Киев)
Пожаловаться
3 520 грн.
eще 20 предложений

Динамика цен на j5create JCD381

• Минимальная
• Средняя
• Максимальная