Каталог   /   Зоотовари   /   Для котів і кішок   /   Корм для кішок   /   Josera

Корм для кішок Josera Leger 2 kg

Фото - Корм для кішок Josera Leger  2 kg
Фото 5
Josera Leger 2 kg
Тип
сухий корм
Вага упаковки
2 кг
Порода
короткошерсті
довгошерсті
Вік
молоді
дорослі
Клас корму
суперпреміум
Загальне призначення
дієтичний
стерилізованим
Спеціальне призначення
від ожиріння
Інгредієнти
качка, індичка, яловичина, овочі, трави, злаки, вітаміни, мінерали
Калорійність
371 ккал/100г
Офіційний сайт
josera.ua
Дата додавання на E-Katalog
серпень 2015
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Josera 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Josera.
Як вибрати корм для котівРозбираємося, чим сухий корм відрізняється від вологого, що має бути в його складі і як правильно підібрати раціон.

Купити Josera Leger 2 kg

Усі ціни 15 →

Сухий корм для малоактивних, стерилізованих і котів з надмірною вагою Josera Leger з домашньою птицею 2 кг

MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
665 грн.

Josera Leger Adult Сухий корм для кішок з пониженими потребами енергії 2 кг

Josera Leger Poultry Adult Cat Food це високоякісний сухий корм супер-преміум класу, розроблений спеціально для дорослих кі... щешок зі зниженими потребами в енергії. Він ідеально підходить для малорухливих, стерилізованих або кастрованих котів, а також для тварин, схильних до набору ваги.
Zootovary.uaМенше року
(Київ)
Поскаржитись
661 грн.

Сухий корм для кішок Josera Leger 2 кг (4032254749486) 4032254749486

Вага упаковки - 2 кг, Призначення - для підтримки фізичної форми, для кішок, схильних до надмірної ваги, Клас - суперпреміум,... щеВік - від 12 міс., Порода - усі породи, Основні інгредієнти - кукурудза, птах, Тип упаковки - паучі, Країна-виробник - Німеччина
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
778 грн.

Сухий корм для кішок Josera Leger 2 кг (4032254749486) 4032254749486

+ 29 балів ITbox, Вага упаковки - 2 кг, Призначення - для підтримки фізичної форми, для кішок, схильних до надмірної ваги, Кл... щеас - суперпреміум, Вік - від 12 міс., Порода - усі породи, Основні інгредієнти - кукурудза, птах, Тип упаковки - паучі, Країна-виробник - Німеччина
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Сухий корм для малоактивних та стерилізованих кішок Josera Leger, 2 кг

Eva.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
700 грн.
ще 10 пропозицій

Динаміка цін на Josera Leger 2 kg

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Хороший корм
25 лютого 2019
Корм порекомендував продавець у зоомагазині, сказали, що за якістю той же рояв канін, але не такий оверпрайсний, зроблений у Німеччині. Брав саме такий, т.к. кішка стерилізована, їла із задоволенням протягом року, але потім якось набридло їй, зараз уже закуповую інший.
Пачки на 2 кг кішці вистачало якраз на місяць, бувало іноді навіть довше. Головна відмінність цього корму від дешевих, у тому, що він не видихається, для моєї ненажери це ключовий фактор, т.к. якщо корм не пахне смачно, то вона його просто їсти не стане і ходитиме за тобою і кричатиме поки ти не збожеволієш, не кинеш у неї тапком (не на довго допомагає), або не змиришся і не "оновиш" їй корм=)
Так ось запаху цього корму вистачає, щоб вона його доїдала до кінця, тоді не доводиться викидати залишки, займатися перекладачем.
З приводу того, що він полегшений як правда, кішка принаймні вага не набирала протягом року.
Єдиний мінус тут – це пачка. У перших немає ручки щоб її носити як пакет, другий і найважливіший цей отвір для подачі корму - воно знаходиться збоку пачки і коли ти насипаєш корм у тарілку, то не видно його кількість, т.к. пачка закриває весь огляд, іноді бувало з такою горою насипалося, що доводилося забирати щоб кішка не об'їлася і не лопнула.
Співвідношення ціна якість
Пачка не зручна
Віктор С.користуюся Josera Leger 2 kg кілька місяців
Додати відгук

Модификації Josera Leger

Ціни на Josera Leger
Josera Leger 400 gвід 190 грн.15 пропозицій
Josera Leger 2 kgвід 622 грн.18 пропозицій
Josera Leger 10 kgвід 2 580 грн.29 пропозицій