Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Тримачі для телефону та авто зарядки   /   Joyroom

Тримач / авто зарядка Joyroom JR-ZS259

Фото - Тримач / авто зарядка Joyroom JR-ZS259
Фото 15
Joyroom JR-ZS259
Колір
Призначення
автомобільний
Кріплення тримача
присоска
Кріплення гаджета
затискач
Гнучка ніжка
Ширина затискача
87 мм
Допустима діагональ
6.7 "
Матеріал корпусу
пластик
Офіційний сайт
joyroom.com
Дата додавання на E-Katalog
січень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Joyroom 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Joyroom.

Купити Joyroom JR-ZS259

Усі ціни 7 →

Автомобільний тримач для телефону Joyroom JR-ZS259 Mechanical Car Black

Маркетплейс: Rozetka.ua  MobiForYou З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
316 грн.

Автомобільний тримач для телефону Joyroom JR-ZS259 Mechanical Car ( Long arm suckerBlack

Маркетплейс: Rozetka.ua  MobiForYou З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
364 грн.

Автомобільний тримач для телефону Joyroom JR-ZS259 Mechanical Car Phone Holder Windshield Black

Маркетплейс: Rozetka.ua  MobiForYou З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
364 грн.

Автотримач Joyroom Car Phone Holder with Telescopic Extendable Arm for Dashboard/Windshield Black (JR-ZS259-BK-DB)

Маркетплейс: Rozetka.ua  EU seller З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
599 грн.

Автотримач Joyroom Mechanical Car Holder Universal Cockpit/Window Black (JR-ZS259Wind)

Маркетплейс: Rozetka.ua  EU seller З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
779 грн.

Автотримач Joyroom Car Phone Holder with Flexible Arm for Dashboard Windshield Black (JR-ZS259-BK-WD)

Маркетплейс: Rozetka.ua  EU seller З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
759 грн.

Автомобільний тримач Joyroom JR-ZS259 Mechanical Car (Long arm sucker)чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  Dimmo З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
493 грн.

Динаміка цін на Joyroom JR-ZS259