Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Тримачі для телефону та авто зарядки   /   Joyroom

Тримач / авто зарядка Joyroom JR-ZS355

Фото - Тримач / авто зарядка Joyroom JR-ZS355
Відео 2Фото 8
Joyroom JR-ZS355
Колір
Призначення
автомобільний
Кріплення тримача
гачок на повітропровід
Кріплення гаджета
магніт (MagSafe)
Допустима діагональ
7 "
Матеріал корпуса
пластик
Розмір
90x50x45 мм
Вага
60 г
Офіційний сайт
joyroom.com
Дата додавання на E-Katalog
липень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Joyroom 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Joyroom.

Купити Joyroom JR-ZS355

Автотримач Joyroom JR-ZS355 Magnetic Car Phone Mount (Air Vent) Black

Маркетплейс: MAUDAU  Skymarket З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
687 грн.

Автотримач Joyroom Magnetic Car Holder Black with MagSafe (JR-ZS355)

Маркетплейс: Rozetka.ua  EU seller З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
839 грн.

Автоутримувач Joyroom Magnetic /black/ JR-ZS355

Маркетплейс: Rozetka.ua  OptPitStop З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
774 грн.

Динаміка цін на Joyroom JR-ZS355

Відеоогляди