Варильна поверхня Kaiser KCT 6185 RotEm бордовий
![]() |
Kaiser KCT 6185 RotEm бордовий |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kaiser 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kaiser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт

Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Купити Kaiser KCT 6185 RotEm бордовий
Варильна поверхня Kaiser KCT 6185 RotEm | 33 479 грн. |
KAISER KCT 6185 RotEm | 33 799 грн. | ![]() |
Варильна поверхня електрична Kaiser KCT 6185 RotEm 882-01 | 32 759 грн. |
| 34 201 грн. |
| 33 120 грн. |
Модификації Kaiser KCT 6185 RotEm
| Ціни на Kaiser KCT 6185 RotEm |
|---|---|---|---|---|
| Kaiser KCT 6185 ElfEm бежевий | від 32 759 грн. | 5 пропозицій | ||
| Kaiser KCT 6185 RotEm бордовий | від 32 759 грн. | 5 пропозицій | ||
| Kaiser KCT 6185 Em чорний | від 32 759 грн. | 5 пропозицій | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →