Варильна поверхня Kaiser KG 6357 Turbo нержавіюча сталь
Kaiser KG 6357 Turbo нержавіюча сталь |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kaiser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kaiser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kaiser KG 6357 Turbo нержавіюча сталь
Усі ціни 13 →Варочная поверхность Kaiser KG 6357 Turbo | 18 999 грн. |
KAISER KG 6357 Turbo | 17 135 грн. |
Газовая варочная поверхность Kaiser kg 6357 Turbo | 20 269 грн. |
Газова варильна поверхня Kaiser KG 6357 Turbo 398-01 | 18 999 грн. |
Варильна поверхня Kaiser KG 6357 Turbo | 20 084 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →