Молочник Kamille KM-5843
Фото 5 |
Kamille KM-5843 1 л1.5 л |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Kamille 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Kamille.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Kamille KM-5843
Все цены 6 →Пітчер молочник Kamille джаг на 1.5 л з ручкою, з нержавіючої сталі, для і | 274 грн. |
Молочник 1,5 л Kamille KM-5843 | 563 грн. |
Пітчер молочник Kamille джаг на 1.5л з ручкою з нержавіючої сталі для інду | 333 грн. |
Пітчер молочник Kamille джага на 1.5 л з ручкою з нержавіючої сталі з баке | 348 грн. |
Молочник 1.5л із нержавіючої сталі (молоковарка) Kamille 5843 | 348 грн. |
Молочник 1,5л Kamille KM-5843 | 534 грн. |
Модификации Kamille KM-5843
Цены на Kamille KM-5843 |
---|---|---|---|---|
Kamille KM-5842 | от 238 грн. | 5 предложений | ||
Kamille KM-5843 | от 274 грн. | 7 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →