Каталог   /   Авто та мото   /   Автозвук і електроніка   /   Автоакустика   /   Kenwood

Автоакустика Kenwood KFC-S1356

Фото - Автоакустика Kenwood KFC-S1356
Kenwood KFC-S1356
Область застосування
автомобільна
Тип
широкосмугова
Типорозмір
5.25" (13 см)
Кількість смуг
1
Номінальна потужність
30 Вт
Максимальна потужність
260 Вт
Частотний діапазон
45 – 18000 Гц
Імпеданс
4 Ом
Чутливість
89 дБ
Дата додавання на E-Katalog
березень 2018
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenwood 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenwood.

Купити Kenwood KFC-S1356

Акустика Kenwood KFC-S1356

Самовивіз в Києві. Доставка по Києву і Україні. Гарантія 3-60 міс.
Pulsepad.com.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
920 грн.

Коаксіальна автоакустика Kenwood KFC-S1356

Коаксіальна автоакустика Kenwood KFC-S1356 забезпечує високоякісний звук у автомобілі завдяки двосмуговій конструкції та поту... щежності до 260 Вт. Вона має діаметр 13 см і має низьку монтажну глибину — всього 4,35 см, що полегшує встановлення навіть у обмеженому просторі. Колонки характеризуються частотним діапазоном від 45 до 18000 Гц і чутливістю 89 дБ, що гарантує чітке та насичене звучання.
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
1 589 грн.

Коаксіальна автоакустика Kenwood KFC-S1356

Коаксіальна автоакустика Kenwood KFC-S1356 — двосмугові 13 см (5,25") динаміки в комплекті (2 шт.) з номінальною потужністю 3... ще0 Вт і піковою до 260 Вт, частотним діапазоном 45 Гц–18 кГц, чутливістю 89 дБ та імпедансом 4 Ом; округла форма і габарити 130×130×47,6 мм забезпечують простий вбудований монтаж у стандартні місця автомобіля, двосмуговий дизайн гарантує чітке відтворення високих і природні низькі частоти, висока ефективність дозволяє отримати гучне та детальне звучання без зайвого посилення, підходять для модернізації штатної аудіосистеми та сумісні з більшістю головних пристроїв і підсилювачів.
Semtech.com.uaМенше року
(Луцьк)
Поскаржитись
1 595 грн.

Kenwood KFC-S1356 Автоакустика KFC-S1356

Розмір: 13 см (5,25"). Тип: коаксіальна. Кількість смуг: широкосмугова. Потужність ном/макс Вт: 30/260. Чутливість: 89 дБ. Ді... щеапазон відтворюваних частот Гц: 45-18000. Опір Ом: 4. Установча глибина: 43,5 мм
Kvshop.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 1 міс. від виробника
Поскаржитись
1 197 грн.

Динаміки в машину 13 см Kenwood KFC-S1356

Маркетплейс: Rozetka.ua  Такий як треба З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 580 грн.

Динаміка цін на Kenwood KFC-S1356

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди