Каталог   /   Авто та мото   /   Автозвук і електроніка   /   Автоакустика   /   Kenwood

Автоакустика Kenwood KFC-S1056

Фото - Автоакустика Kenwood KFC-S1056
Kenwood KFC-S1056
Область застосування
автомобільна
Тип
широкосмугова
Типорозмір
4" (10 см)
Кількість смуг
1
Номінальна потужність
21 Вт
Максимальна потужність
220 Вт
Частотний діапазон
50 – 18000 Гц
Імпеданс
4 Ом
Чутливість
88 дБ
Монтажна глибина
43 мм
Дата додавання на E-Katalog
травень 2018
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenwood 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenwood.

Купити Kenwood KFC-S1056

Усі ціни 6 →

Kenwood KFC-S1056

Avtostudio.com.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
720 грн.

Акустика Kenwood KFC-S1056

Самовивіз в Києві. Доставка по Києву і Україні. Гарантія 3-60 міс.
Pulsepad.com.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
760 грн.

Коаксіальна автоакустика Kenwood KFC-S1056

Коаксіальна автоакустика Kenwood KFC-S1056 забезпечує високоякісний звук у автомобілі завдяки потужності до 220 Вт у піковому... щережимі та номінальній 20 Вт. Відзначається широким діапазоном частот від 50 до 18000 Гц, що дозволяє насолоджуватися чистим та деталізованим звуком на всіх рівнях гучності. З імпедансом 4 Ом вона легко інтегрується в різні аудіосистеми, забезпечуючи стабільну роботу
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
1 600 грн.

Автоакустика Kenwood KFC-S1056

Zhuk.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
854 грн.

Kenwood KFC-S1056 Автоакустика KFC-S1056

Бренд Kenwood Тип акустики Коаксіальна Тип підключення Провідний Кількість динаміків 2 Кількість смуг 1
Kvshop.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 1 міс. від виробника
Поскаржитись
997 грн.

Динаміки в машину 10 см Kenwood KFC-S1056

Маркетплейс: Rozetka.ua  Такий як треба З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 305 грн.

Динаміка цін на Kenwood KFC-S1056

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна