Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Кухонне приладдя   /   Харчові контейнери   /   KITE

Харчовий контейнер KITE K23-183-3

Фото - Харчовий контейнер KITE K23-183-3
Фото 8
KITE K23-183-3
Колір
Тип
ланч-бокс
Ємностей в наборі
2 шт.
Макс. об'єм
1400 мл
Матеріал
пластик
Форма
квадратна
Призначення
для їжі
Функції
використання в НВЧ-печі
кришка з застібками
отвір для виходу пари
ручка для перенесення
Комплектація
столові прибори
Країна походження бренду
Німеччина
Офіційний сайт
mykite.com.ua
Дата додавання на E-Katalog
березень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KITE 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KITE.

Купити KITE K23-183-3

Усі ціни 12 →

Ланч-бокс дитячий Kite подвійний з наповненням 1400 мл, рожевий (K23-183-3) K23-183-3

Форма - прямокутний, Об`єм - 1400 мл, Матеріал - пластик, Колір - рожевий
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
266 грн.

Ланчбокс двойной с наполнением Kite 1,4 л K23-183-3

Ланчбокс двойной с наполнением Kite 1,4 л K23-183-3 - стильный, удобный и очень вместительный контейнер для ланча. Незаменим... щедля школы, университета и офиса. Актуален на пикнике, в командировке, в дороге и на прогулке: поможет подкрепиться быстро, полезно и вовремя.
Kitchen.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
366 грн.

Ланч-бокс дитячий Kite подвійний з наповненням 1400 мл, рожевий (K23-183-3) K23-183-3

+ 4 балів ITbox, Форма - прямокутний, Об`єм - 1400 мл, Матеріал - пластик, Колір - рожевий
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Ланчбокс Kite подвійний з наповненням Рожевий 1400 мл (K23-183-3)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
359 грн.

Ланчбокс подвійний з наповненням Kite K23-183-3, 1400 мл, рожевий

Маркетплейс: Rozetka.ua  KidsSmartUa З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
414 грн.
ще 7 пропозицій

Динаміка цін на KITE K23-183-3