Радиатор отопления KOER 22 300x1400
Видео 1Фото 3 |
Модификации KOER 22 24
Характеристики
KOER 22 300x1400 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог KOER 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели KOER.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Где купить KOER 22 300x1400
Сортировать
Сталевий радіатор опалення KOER 300x1400 мм бокове підключення клас 22 RAD | 4 915 грн. |
Сталевий радіатор 22х300х1400.S KOER (бок. підключення) (RAD077) | 4 915 грн. |
Радіатор сталевий KOER 22х300х1400.S бічне підключення RAD077 | 4 915 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KOER 300x1400 мм бокове підключення к | 4 915 грн. |
Закрыть
Видеообзоры
Рекомендуем