Радиатор отопления KOER 22 300x1500
Видео 1Фото 3 |
Модификации KOER 22 24
Характеристики
KOER 22 300x1500 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог KOER 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели KOER.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Где купить KOER 22 300x1500
Сортировать
Сталевий радіатор опалення KOER 300x1500 мм бокове підключення клас 22 RAD | 5 199 грн. |
Сталевий радіатор 22х300х1500.S KOER (бок. підключення) (RAD078) | 5 199 грн. |
Радіатор сталевий KOER 22х300х1500.S бічне підключення RAD078 | 5 199 грн. |
Сталева панельна батарея опалення KOER 300x1500 мм бокове підключення клас | 5 199 грн. |
Закрыть
Видеообзоры
Рекомендуем